full screen background image

Zdraví je o čistém vzduchu i ve veřejných prostorách

 Málokdo si uvědomuje, že zdraví představuje nejen zdravá strava, pohyb a zdravý životní styl, ale také zdravý vzduch, který dýcháme. Venku ve městě kvalitu vzduchu můžeme ovlivnit jen stěží.  V uzavřených interiérech je to ovšem jiné. Kancelářské prostory, čekárny u lékaře, ordinace, ale i náš byt či dům můžeme vybavit kvalitními čističkami vzduchu, které zajistí zdravé prostředí.

Vzduch je přirozené prostředí pro řadu škodlivých mikroorganizmů, původců chorob, alergenů či jiných látek, které mohou poškodit naše zdraví. Zejména v místech, kde se vyskytuje větší množství lidí, nebo kde se setkáváme s nemocnými, jako jsou čekárny u lékaře či ordinace, je zdravotní riziko zvýšené. V takových případech pomohou profesionální čističky vzduchu.

Kärcher Air Purifier AFG 100 je profesionální čistička vzduchu nové generace, která především díky integrovanému generátoru plazmy odstraní a následně zničí z ovzduší většinu choroboplodných zárodků. Doplňkový vícestupňový systém z předsazeného HEPA filtru a filtru z aktivního uhlí eliminuje i jemné částice jako jsou vlasy, prach a pyly. Čistička v automatickém režimu kontroluje prostřednictvím senzoru kvalitu vzduchu v místnosti a podle toho spouští čištění. Díky pětistupňovému ventilátoru je během krátké chvíle ovzduší čisté. Kärcher Air Purifier AFG 100 vyčistí vzduch v místnosti o rozloze až 60 metrů čtverečních. Přehledný display informuje o stavu vzduchu v místnosti. Tato čistička má navíc noční režim s tichým chodem.

V kancelářských prostorách, výrobních provozech, vstupních halách a chodbách, čekárnách lékařů, hospitalizačních zařízení, veterinárních či klasických ordinacích, ale i v bytech či domech zajistí tato čistička kvalitní čistý vzduch bez původců různých onemocnění, prachu a pylu. Žijme ve zdravém prostředí a zhluboka dýchejme.

www.karcher.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *