full screen background image

Zelené stěny jsou novou ozdobou firem i moderních domácností

Rádi se kocháte pohledem na zahradu do zeleně, nebo se vydáte jen tak lesem, abyste načerpali energii? Zelená nás uklidňuje, navozuje nám příjemné pocity. Ještě více, když je spojena s přírodninami nebo jejich věrnými kopiemi.

Právě to nám nabízí krásné zelené stěny. Jsou vyhledávány firmami, jež pro své zaměstnance i klienty hledají způsoby k příjemnějšímu pracovnímu prostředí. Použít se dají velmi dobře i do obývacího pokoje, do studentského pokoje nebo třeba pracovny.

 

Vyberte si panely s umělými rostlinami

Každý může mít trochu jiné požadavky, někdo chce mít zelenou stěnu laděnou do světlejší zelené barvy, někdo do tmavší, jiný chce zeleň obohatit o kvítky atd. Toto vše umožňují panely s různými typy umělých rostlinek.

K nejprodávanějším patří panel umělý břečťan EXTRA s rozměry 50 x 50 cm. Je o velmi hustý umělý břečťan, který je dokonale realistický.

Jestliže chcete rozmanitost, nabízí ji panel umělý AXILLARIS s rozměry 50 x 50 cm. Hodí se jak k vytvoření bohaté zelené stěny, tak pro vertikální zahrady, zástěny, k dekorování ploch… Protože je rozložení jednotlivých rostlin atypické, lze z panelů vytvořit velmi zajímavé kombinace. V balení je 12 ks panelů, přičemž se na nich kombinují 4 různé skladby rostlin. K výrobě byly použity kvalitní plasty s patentovaným blokátorem Nano-UV ©.  Díky tomu je zajištěna stálost barevných odstínů na minimálně 8 let.

 

Zelená stěna z panelů s bílými kvítky

Jestliže chcete zelnou stěnu oživenou i jemnými kvítky, mohly by se vám líbit panely SEDUM WHITE o rozměrech 50 x 50 cm. I tady najdete několik druhů zeleně a zelený celek je doplněn o jemné, drobné bílé květy. Elegantní zelenou stěnu můžete vytvořit velmi rychle, doma i v sídle vaší firmy. Všechny panely se dají lehce spojit. Je možné je i zkrátit nůžkami na požadovaný rozměr.

Více informací najdete na Florum.cz.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *