full screen background image

Společnost Canmet dodává technologickým společnostem stroje na míru

Podnikáte v odvětví strojírenské výroby? Pak jste přímo závislí na moderních zařízeních, bez nichž nebudete moci fungovat ani jednu hodinu. Řeč je samozřejmě o nejrůznějších soustruzích, frézkách, hydraulických lisech, řezacích strojích a podobně. Jak si zajistíte rychlou a efektivní modernizaci?

Řezání je počátek všeho

Jedním z nejdůležitějších úkonů v samotném počátku výroby je samozřejmě nařezání materiálu. V této oblasti dominují hlavně laserové řezací stroje Eagle, které patří mezi nejvýkonnější zařízení na současném trhu.

Společnost Canmet dodává rovnou tři odlišné typy s výkonem až 30 kW a zrychlením os až 6 G.

Proč laser patří mezi nejvýhodnější řezací technologie současnosti? Jeho hlavní doménou je vysoká variabilita řezných úhlů i směrů. Bezkontaktní řezání nenamáhá materiál, takže se dočkáte snadnějšího upínání. Stejně tak nenamáhá ani samotný nástroj, čímž se prodlužuje jeho životnost. Oproti plamenu se laser chlubí i téměř nulovým tepelným namáháním – nedochází k deformacím. Řez je přitom maximálně přesný a nevznikají po něm otřepy.

Stále větší množství zájemců

Laser Eagle nás zaujal technologickou úrovní, rychlostí a přesností. Těmito slovy se dají shrnout slova jednoho z majitelů největších technologických společností v naší zemi.

Každý výrobní podnik přirozeně vyžaduje trochu odlišný přístup. Přesně proto byste se nejdříve měli podívat na výčet technických specifikací všech tří nabízených druhů. Na základě rozměrů, výkonu, vhodných formátů plechu a dalších informací snadno získáte potřebnou inspiraci.

Ať tak, či onak, zmíněná společnost vám ráda poskytne nezávaznou úvodní konzultaci a poradenství. Přece jen má výhradní zastoupení pro 15 světoznámých společností, takže je v oboru strojírenství jako ryba ve vodě.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *