full screen background image

Zlikvidujte starý toner ekologicky a dostaňte za to ještě zaplaceno

Nebuďte lhostejní k životnímu prostředí a neničte ho odpady, který do něho absolutně nepatří. Do tohoto segmentu patří i tonery nebo náplně do tiskáren. Tento odpad není tvořen jen obalem, ale také celou řadou agresivních chemických látek, které mohou zapříčinit trvalé poškození přírodní oblasti, kde budou skladované. Proto je nevyhazujte, ale raději je dejte do rukou specializované společnosti, která vám za ně dokonce i zaplatí.

 

Co udělat se starým tonerem nebo náplní do tiskáren

V domácnostech nebo firmách vyměníme toner nebo náplň do tiskáren do jednoho roku hned několikrát. Jen málo kdy se rozhodneme tento toner opětovně naplnit, ale hned si zakoupíme nový. Co však dělat s tím starým? Drtivá většina z nás by ho určitě hodila do koše. Je však takovéhle jednání správné a zodpovědné? Určitě ne. Toner nakonec skončí na nejbližší skládce, kde navíc do půdy uvolní i nebezpečné chemické látky a nadále do podzemní vody. Příroda se následně postará o to, aby se ve formě deště dostaly na zemědělskou půdu i na nás samotné. Znečištění životního prostředí se nám vrátí, proto je nutné s těmito odpady nakládat se vší opatrností. Ponechejte manipulaci a likvidaci těchto tonerů na specializované firmě, která zajišťuje výkup tonerů.

 

Jak můžete využít služeb výkupu tonerů

Použité tonery je potřeba správně zlikvidovat, navíc celá řada z nich mohou být dále recyklovány. A navíc za svůj starý toner nebo kazetu dostanete ještě zaplaceno. Stačí navštívit stránky společnosti TONER team, vyhledat si přesný typ tiskárny nebo tonerů a ihned se dozvíte, kolik za odpadový materiál dostanete zaplaceno. Pak jen starý toner zabalte, pošlete jej na uvedenou adresu a peníze dostanete na účet do 14 dnů.

Vydělejte i vy na starých tonerech nebo náplních do tiskáren a zároveň šetřete životní prostředí.

 

 
3 x komentováno u “Zlikvidujte starý toner ekologicky a dostaňte za to ještě zaplaceno

  1. Standa napsal:

    Vykupujete také kompatibilní tonery?

  2. Toner napsal:

    Dobrý den. Probíhá ještě výkup tonerů?

  3. dominik napsal:

    Takže, jakékoliv tonery typu: https://www.cdrmarket.cz/tonery mohu po jejich využití donést a ještě mi za ně zaplatí?? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *