full screen background image

Aby vaše budovy byly ve správných rukou

Vlastníte větší budovu nebo jich máte dokonce několik? Postarat se o ně může být časově náročné. Potřebujete s tím pomoci? Nemusí být všechno na vás! Když je svěříte do rukou někomu, kdo ví, co dělá a o všechno se postará.

 

Nechte vaše starosti raději na nás

Potřebujete zabezpečit správu budov a chcete, aby všechno u vás běželo, jak má. Pro jednotlivce to může být náročné a možná i vy potřebujete pomoci – obraťte se na nás. Všechno, co je spojeno s hladkým chodem jakékoliv budovy nebo objektu, zařídíme za vás. Nemusíte se dále o nic starat a můžete se stoprocentně spolehnout, že o všechno bude postarané – tak jak má být. Svěřte svůj objekt do rukou těm nejlepším a věnujte se více sobě, své práci nebo rodině.

 

Plynulý chod každé budovy zařídíme

Postarat se o objekt, kde bydlí mnoho nájemníků – zařídit jim potřebné opravy a poskytnout bezpečný domov je práce složitá a náročná. Nenechávejte ji proto jen tak a postarejte se, aby byli všichni spokojeni. Povinností je totiž až nad hlavu. Neztrácejte tu svou a svěřte všechno zkušeným a nejlepším v oboru. Správa budovy má povinnost podat informace o ročním vyúčtování nájemného každému nájemníkovi za konce května. Jde o poměrně složitý dokument, který není jen tak vyhotovit. I s tím vám samozřejmě pomůžeme.

 

Jen spokojení nájemníci

O to, aby i vaši nájemníci byli spokojení se postaráme – máme mnohaleté zkušenosti a víme, jak v tom chodit. Nájemníci mají své povinnosti ale také práva, a protože je systém dost složitý – pomoc se hodí. Buďte těmi nejlepšími domácími s firmou, která stojí za vámi a zabezpečí plynulý chod každé budovy – ať už jde o administrativní úkony, praktické věci, úklid společných prostor a opravy nebo svolávání domovních schůzí s nájemníky.

Nechte to na nás – my se o vše postaráme.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *