full screen background image

Čistá dílna snadno a rychle s průmyslovými utěrkami a absorpčními rohožemi

Kvalitní utěrky do dílny jsou neodmyslitelnou součástí průmyslové výroby a dílen. Proč? Protože zajistí čistotu na pracovišti a tím zvyšují i produktivitu práce zaměstnanců.

 

Co umí kvalitní průmyslová utěrka?

  • Umí absorbovat rychle a snadno všechny nečistoty a vlhkost.
  • Musí vydržet náročnou práci v provozu i časté praní, musí být velmi odolná.

Jak si ale efektivně a rychle zajistit dostatek průmyslových utěrek a absorpčních rohoží, abyste měli na pracovišti stále čisto, a hlavně vás to nestálo moc úsilí navíc?

Průmyslové utěrky a podložky využijete kdekoliv v dílně. Zdroj:lindstromgroup.com

 

Útěrky si nekupujte, ale pronajměte

Přestaňte řešit nákup a praní utěrek pro svůj provoz. Jednoduše to přenechejte někomu jinému a uvolněte si tak ruce i mysl pro další rozvoj vašeho podnikání.

Velmi moderním řešením, které preferuje stále více firem je pronájem pracovního oblečení pro zaměstnance, čistících rohoží do firemních prostor, ale i pronájem průmyslových utěrek a absorpčních rohoží.

Na trhu nabízí servisní pronájem průmyslových utěrek hned několik společností. Mezi nimi je i společnost Lindström, která nabízí velmi profesionální, jednoduchý a efektivní koncept řešení pronájmu průmyslových utěrek.

 

Výhody pronájmu průmyslových utěrek do dílen a dalších provozů

  • minimalizujete administrativní a provozní náklady
  • firma Lindström za vás přebere odpovědnost za nakládání s nebezpečnými látkami, které se uvolňují při praní průmyslových utěrek a absorpčních rohoží
  • průmyslové utěrky a absorpční rohože poskytnou efektivní ochranu vašim pracovníkům, ale i samotným produktům a pracovním plochám
  • pro zvýšení uživatelského komfortu nabízí Lindström i praktické distribuční a sběrné boxy na průmyslové utěrky

Pronájem průmyslových utěrek šetří nejen firemní rozpočet, ale i čas vás a vašich zaměstnanců. Zdroj: lindstromgroup.com

 

Chraňte produkty s kvalitními průmyslovými utěrkami

Průmyslové utěrky VIPPERI®, které nabízí společnost Lindström, jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Vynikají především vysokou absorpční schopností, ale jsou také velmi odolné.

Kvalitní průmyslovou utěrku tak využijete pro čištění olejů, tuků i rozpouštědel, pro utírání strojů, celých výrobků či jednotlivých dílů, a nakonec i pro úklid pracovní plochy.

Využijete je v různých odvětvích průmyslu, v autoservisech, ale i pro rozmanité úklidové a údržbářské práce.

Utěrky speciálně navrhnuté firmou Lindström pro velmi specifické potřeby tiskařského průmyslu. Zdroj: lindstromgroup.com

 

K čemu se využívají absorpční rohože?

Absorpční rohože jsou důležitým bezpečnostním prvkem do každého provozu s náročnými podmínkami. Dokáží totiž zachytit unikající průmyslové a provozní kapaliny.

Jsou tak nepostradatelnými pomocníky při ochraně strojů a zařízení před úniky kapalin a lze je použít také jako ochranu pracovní plochy před nečistotami, úniky kapalin i mechanickým poškozením. Absorpční rohože, které si také můžete pronajmout u společnosti Lindström, pak dokáží zachytit dokonce až 5 litrů kapaliny.

Finská společnost Lindström působí nejen v České republice, ale své služby nabízí také na Slovensku, Bulharsku, Chorvatsku, Polsku, Maďarsku a v dalších zemích.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *