full screen background image

Aby věci nezavazely. Kam je uložit?

Dostatek místa a úložných prostor. To je sen každé hospodyňky, která potřebuje někam dočasně umístit sezónní věci, které se budou brzy hodit. Stejně tak po volném místě obvykle dychtivě touží řemeslník a kutil, který doma nemá pro svůj koníček podmínky, aby se mohl realizovat podle svého gusta. S nedostatkem volného prostoru bojuje téměř každá domácnost a vhodných řešení není nazbyt.

 

Postavte si stan

Jedno vskutku efektivní představují skladové stany, které fungují jako celoroční dočasné nebo trvalé zastřešení. Jedná se o stabilní montované stanové objekty, které mají kovovou konstrukci, potaženou plachtami, jež chrání interiér objektu před všemi povětrnostními vlivy. Správně postavený a ukotvený stan má stabilní konstrukci a obstojí před větrem, deštěm i sněhem.

Z hlediska technikálií má stan výjimečný charakter. Je dostupný ve výškách od 2 do 4 metrů, hlavní konstrukce je tvořena ocelovými trubkami o průměru 50-54mm, konstrukce je pozinkována a jsou vystuženy spoje na šrouby. Zvýšená stabilita je realizována skrze nohy o průměru 14 cm. V neposlední řadě je celá plocha opláštění z PVC, což zaručuje jeho voděodolnost a dovoluje užití při teplotách mezi -40 až +60 stupni Celsia. Stan podle návodu smontuje průměrně zdatný uživatel.

 

Ve větším měřítku

Pakliže máte pocit, že stan vašim kapacitám, přes všechny jeho výhody, nestačí, nabízí se řešení skladovacích hal. Skladovací haly nezklamou ani v případech, kdy venku panuje nečas. Silné trámy konstrukcí dokáží zastřešit plochu až o neuvěřitelné velikosti 96 metrů čtverečních. Hala má pohodlné otevírání pomocí rolovacích vrat, systém Air control nepovoluje kondenzaci vody uvnitř, takže nehrozí žádné rosení a kapání, hala je navíc vybavena i systémem Hermetic, čímž je interiér utěsněn před průvanem a průnikem vlhkosti.

A do třetice všeho dobrého, myslíme i na komerci. Na promo akce nebo jako pomůcky pro podnikatele se skvěle hodí reklamní stany s potiskem. Stany jsou skvělou možností, jak propagovat svou firmu na každém dostupném místě. Logo nebo marketingový brand může být tištěn na jakékoliv části opláštění a je tak viditelné zdaleka. Potisknout lze každý stan od velikosti 2×2 do 6×6 metrů.

Ještě stále vás trápí otázka, kam umístit věci, které ostatním zavazí? Přístřešky na stanové bázi jsou dokonalým a levným řešením.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *