full screen background image

Kovovýroba Torotech – to je výroba svařenců, ohýbání i řezaní kovů

Hledáte spolehlivého dodavatele v oblasti zakázkové kovovýroby? Kovovýroba Torotech zajišťuje laserové řezání kovů, řezání plazmou a autogenem, CNC ohýbání i výrobu svařenců.

Kovovýroba Torotech s.r.o. je zavedenou ryze českou kovovýrobou, která má celou řadu zákazníků nejen z ČR, ale též ze zahraničí. Nabízí služby v oblasti dělení materiálu, svařování i ohýbání. Samozřejmostí jsou rovněž související montáže. Služby je firma schopna poskytovat celému spektru průmyslových odvětví a nabízí kusovou, ale i malosériovou výrobu – od vytvoření technologie, přes vyhotovení výrobku včetně povrchové výroby, až po dopravu na místo či již zmíněnou montáž.

 

Dělení materiálu

Pro dělení materiálu využívá Torotech laserové řezání kovů Trumf. Jde o vysoce přesné pálení s rozměry výpalků až 1500×3000 mm a s hmotností do 710 kg. Tloušťka páleného železa se může pohybovat od 0,5 do 20 mm s tím, že přesnost pálených dílů je +/- 0,1 mm.

Řezání plazmou a autogenem je další technologií přesného dělení kovů s řezem bez nutnosti čištění otřepů a okují. Železné materiály do 30 mm se pálí plazmou, do 200 mm acetylenem. Tímto způsobem lze řezat i větší výpalky až do maximálního rozměru 2000×6000 mm a hmotnosti 3500 kg.

 

Ohýbání kovů

Další specializací kovovýroby Torotech je CNC ohýbání velkých dílů s tím, že technologicky firma zvládá i složité ohyby materiálů. Lisovací délka materiálu je do 3100 mm a využívá se výkon 1200 kN. Ohýbat lze různé materiály, přičemž od typu materiálu závisí maximální ohýbaná tloušťka: železo do 5 mm, nerez do 4 mm a hliník do 6 mm.

 

Výroba profesionálních svařenců na klíč

Výroba svařenců probíhá celým spektrem svářecích metod i souběžného opracování. Firma vyhotoví malé i velké výroby do zhruba 1 tuny hmotnosti na základě dodané výkresové dokumentace. Poptávat lze však i vyhotovení projektu výrobku přímo v Torotech. Vyrobit je možné běžné i designové schodiště, ploty, brány, branky, vrata, brány (křídlové i posuvné), balkony, zábradlí, regály, stoly, mříže, schodiště i další kovové výrobky.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *