full screen background image

Co vám můžou agentury s hosteskami nabídnout?

Profesionalitu

Hostesky se vybírají při vstupních pohovorech velmi pečlivě. Každá hosteska musí mít své osobní kouzlo, příjemný vzhled i vystupování. Dbá se také na jazykovou znalost, která umožňuje hosteskám komunikaci se zahraničními hosty. Potřebná je znalost minimálně jednoho cizího jazyku. Hostesky agentury také procházejí školením a monitoringem na akcích, které zajišťují jejich profesionalitu.

Individuální přístup

Nabídku vám agentura sestaví dle vašich požadavků a přání. Hostesky na vaši akci si můžete vybrat sami na základě vašich sympatií, nebo přenechte výběr na samotné agentuře. Bude se řídit vašimi požadavky. Přítomni na akcích bývají také koordinátoři, kteří zajišťují klidný průběh celé akce a řídí hostesky při jejich práci.

Dostupnost

Agentury působí po celé České republice, není ale výjimkou i působení v sousedních státech. Samy agentury, nebo přímo hostesky zajišťují dopravu na místa, kde se akce konají. Pokud se jedná o delší akce, bývá zajištěno i ubytování.

Hostesky

Hostesky agentura má k dispozici především atraktivní ženy. Můžete se spolehnout, že na Vaši událost dorazí vždy upravené, budou mít vhodné oblečení a obuv, dle vašeho přání. Jejich sjednocené oděvy zajišťují odlišení od hostů a tím i jejich snadné nalezení v případě potřeby.

Modelky

V nabídce agentury můžete najít také modelky. Můžete je využít na profesionální focení vašich produktů, nebo jako doprovody na společenské události.

Promotéři

Pokud potřebujete prodejce, nebo propagátora, obraťte se na člověka, kterému se říká promotér. Bývají proškoleni v oblasti prodeje a nebojí se přirozeně oslovit potencionálního zákazníka. Jejich profesionalita tkví především v samostudiu nabízených produktů, o kterých poté mohou podávat zákazníkům pravdivé informace.

Barmany

Jelikož se agentury snaží vyjít vstříc všem požadavkům klientů, můžete v jejich nabídce najít také barmany. Jejich profesionální práce ohromí nejednoho hosta a povznesou vaši společenskou událost na vyšší úroveň.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *