full screen background image

TEN EXPRES – to jsou služby v oblasti skladování, autodopravy, spedice a cross dockingu

Plzeňský TEN EXPRESS působí dlouhodobě v oblasti mezinárodní a vnitrostátní přepravy a v rámci své podnikatelské činnosti nabízí i další přidané služby, například skladové. Firma je schopna postarat se nejen o doručení vašeho zboží, ale rovněž jej uskladnit na ploše více než 7000 m2.

Už od roku 1997 si u plzeňského TEN EXPRES s.r.o. máte možnost objednat kompletní logistické služby. Autodoprava je zajištěna v rámci celé Evropské unie. Firma jezdí kamiony, nákladními auty i dodávkami. Součástí nabídky je též vytěžování nákladních souprav, nadrozměrná a speciální přeprava, rovněž doručení v režimu Just In Time a expresní zásilky. Firma řeší i celní deklaraci. Veškeré služby TEN EXPRES najdete na webových stránkách firmy www.tenexpres.cz.

 

Využijte moderní sklady TEN EXPRES

Poblíž Plzně, ve Zbůhu, u dálnice D5, má společnost dvě skladovací haly o velikosti 5000 m2, další pak na ploše 2000 m2 v Manětíně. Je zde možné skladovat dlouhodobě i krátkodobě, přičemž součástí jsou i služby celního skladu, včetně kompletního vyřízení celní deklarace a odbavení. Firma skladuje především paletové zboží, potravinářské výroby nepodléhající zkáze, Hi-tech zboží a jiné výrobky, které nevyžadují speciální teplotní režim. Není možné skladovat ADR zboží ani sypké materiály. Skladování je k dispozici na volné ploše i v regálových systémech. Skladovací haly jsou dobře zajištěné, pokud jde o bezpečnost, a to ve spolupráci s pultem centralizované ochrany.

 

Služby cross docking šetří náklady

Další zajímavou službou TEN EXPRES je systém tzv. cross dockingu. Myšlenkou je minimalizovat počet manipulací s každou zásilkou a snížit díky tomu čas na přepravu zásilky. Tu též co nejrychleji doručit k zákazníkovi. Cross dockig snižuje náklady na skladování, zrychluje doručení k zákazníkovi a redukuje chyby způsobené lidským faktorem při manipulaci se zbožím a zásilkou.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *