full screen background image

Jak na vlastní hliníkový profil

Potřebujete-li hliníkový profil dle vlastního zadání, pak není nic snazšího, než předat výkresovou dokumentaci s přesnými požadavky na výrobek specializované firmě. Pokud však jako zákazník výkres profilu nemáte, nevadí. Společnost Almat ama, s. r. o. vše obstará za vás!

 

Výkresové profily

Hliníkové profily se mohou používat takřka kdekoliv. Ať už jde o bazénové zastřešení, přívěsné vozíky, led světla, dopravní značení, slunolamy, stínicí techniku, výrobu dveří, oken.. a takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Pokud žádáte výkresové hliníkové profily na míru, pak zajděte rovnou k nám. Vyrobíme vám výrobek přesně dle vašeho zadání. Jsme schopni vytvořit vám hliníkový profil i bez dokumentace. Profil zakreslíme z fyzického profilu nebo jeho návrhu. Výsledek pak vytvoří náš specialista v profesionálním CAD systému ve 2D formátu.

 

Povrchové úpravy profilů a nejběžnější slitiny

Nabízíme širokou nabídku povrchových úprav. Eloxované profily v barvách stříbrná, černá, zlatá nebo champane, mill finish nebo barvu RAL, a to dle vzorníku barev RAL. Co se týče nabízených slitin hliníkových profilů, pak nejčastěji pracujeme s EN AW 6060 – AIMgSi0,5, EN AW 6063 – AIMg0,Si a EN AW 6083 – AIMgSi1. U nás se tak přizpůsobíme vám a vašim požadavkům na výrobek.

 

Standardní profily

V naší nabídce naleznete standardní profily v různých délkách i s různými povrchovými úpravami. Pro představu nabízíme standardní profily L, trubky, jekly, ploché profily, tyče nebo T profil.

 

Hliníkové profily – to je Almat ama, s. r. o.

Ryze česká společnost ALMAT, s. r. o. se zabývá prodejem výrobků z hliníku a z jeho slitin. Velkou část své výroby směřujeme na velkoobchodní prodej hliníkových extrudovaných výrobků a polotovarů, především pak výkresových profilů. Zákazníci od nás dostanou hliníkové profily dle přesných rozměrů.

Žádejte ty nejlepší. Chtějte výrobky od Almat ama, s. r. o.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *