full screen background image

Vybavte své sklady profesionálně – paletové vozíky jsou základ

U každé dílny, drobné výrobny, ale i u malého e-shopu dnes máme sklad. Manipulace se zbožím však vyžaduje fyzickou sílu. Proto je důležité sobě i zaměstnancům tuto fyzickou práci ulehčit pomocí jednoduché, bezporuchové, bezúdržbové a dle možností též cenově nenáročné techniky.

 

Trio pomocníků pro každý sklad

Tradičními pomocníky, pokud jde o manipulaci ve skladech, bávají paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky a kladkostroje. Zvyšují produktivitu i bezpečnost práce. Zbavují zaměstnance skladu nutnosti vynakládat fyzickou sílu při manipulaci. Místo 120 kilového svalovce tak sklad obslouží i subtilní žena. Dodavatelem těchto zařízení ve vysoké kvalitě a s dobrými cenami je firma TOR Industries. Ta je například prodejcem nejširšího sortimentu kladkostrojů v České republice.

 

Zvedací zařízení až do 10 tun

TOR Industries dodává zvedací zařízení od 0,5 až do 10 tun. Jde o již zmiňované elektrické a ruční kladkostroje, ale též o hevery a zvedáky, jeřábové pojezdy, elektrické a ruční navijáky, hydraulické nářadí, břemenové magnety, svěrky či montážní kladky.

 

Vše pro vybavení skladu

Základním vybavením skladu jsou však především paletové vozíky, které bývají pokládány za základní pracovní nástroj skladníka. Vedle nich ale TOR Industries prodává rovněž zdvihací stoly, plošinové vozíky a rudly, elektrické stohovače, transportní plošiny a ručně vedené vysokozdvižné vozíky. Ty nabízí jako mechanické a elektrické vysokozdvižné vozíky. Přičemž elektrický může být zdvih, nebo zdvih současně s pohonem.

Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou stabilní zařízení zvyšující bezpečnost práce a odstraňující nadbytečnou fyzickou práci ve skladu. Pro mnoho provozů a skladů budou nezbytností. TOR Industries dodává kvalitní a bezporuchová zařízení s podporou servisních center, jejich množství se neustále rozšiřuje.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *