full screen background image

Tisková konference Kärcher udává směr

Jak vypadá nový bateriový svět? Moderní přístup k novým technologiím představila na tiskové konferenci společnost Kärcher.

Na úvod prezentovala jednatelka Milada Skutilová novou strategii společnosti. Jana Bezoušková, interní školitel společnosti Kärcher pak navázala krátkým představením novinek. V momentu, kdy přednášející záměrně upustili baterii na zem, redaktoři užasli. Takto netradičně prezentoval Kärcher odolnost svých baterií. Upozornil zejména na odolnost proti nárazu, odolnost proti vodě a technologii REAL TIME, kde baterie ukazuje zbývající dobu práce. Po několika úvodních příspěvcích následovaly praktické ukázky.

Malebné prostředí Veslařského klubu na břehu Vltavy v centru Prahy umožnilo pojmout konferenci v duchu workshopu. Redaktoři si s obrovským zájmem vzali do ruky bateriové travní a strunové sekačky a multifunkční vysavače do auta i na úklid okolo domu. Travnaté plochy okolo veslařského klubu nebyly nikdy čistší a uklizenější. Krásné prostředí a slunečné počasí umožnilo vyzkoušet i bateriové tlakové myčky. Z praktických ukázek, kdy novináři mohli lehkou tlakovou myčkou umýt zablácená kola nebo verandu, byly nadšení. Kdo si vzal do ruky některý z fukarů nebo zahradních vysavačů nedokázal se od úklidu listí a hoblin odtrhnout. Mnohé nadchly i nůžky na živý plot a aku nůžky na větve, zejména když si mohli nůžkami odstřihnout plody „stromu salámovníku“.

Tisková konference měla obrovský ohlas, redaktoři ocenili možnost vzít si přístroje do ruky a zkusit si s nimi pracovat. Kärcher tak nastartoval nový bateriový svět.

www.karcher.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *