full screen background image

AC Steel jako největší specialista na tyčovou ocel a dráty

Na našem trhu lze najít několik desítek společností, které se zaměřují na distribuci různých druhů hutního materiálu pro firmy působící v oblasti automobilového průmyslu nebo kovovýroby. Hlavní zaměření na tyčovou ocel a dráty ale najdeme jen u některých. Specialistou v této kategorii je AC Steel. Společnost byla založena v roce 1999 a v dnešní době se řadí mezi nejuznávanější firmy ve svém oboru. Proč?

 

Rychlý a neustálý rozvoj společnosti

Hlavním cílem firmy je neustálá snaha o rozvoj a zkvalitnění služeb, aby byl zákazníkům a obchodním partnerům nabízen maximální komfort. Postupně si firma na území ČR vybudovala síť skladů, vlastní vozový park a také zavedla vlastní informační on-line systém. Nadnárodní koncerny v oblasti automobilového průmyslu, ale i menší firmy a živnostníci si tak mohou odebírat tažené tyče a další materiál z nabídky AC Steel v režimech „Just In Time“ a “KANBAN“.

 

Důraz na kvalitu materiálu

Kvalita nabízeného materiálu je pro AC Steel jedním z nejdůležitějších kritérií. Drtivá část nabízeného sortimentu jako jsou tažené, loupané a broušené tyče a dráty, pochází z výroby významné evropské společnosti Rodacciai S.p.A., která patří ve svém oboru mezi nejuznávanější a jejích dceřiných společností. Sama firma Rodacciai S. p. A poskytla dodavateli AC Steel exkluzivní zastoupení pro celé území ČR a Slovenska.

 

Kvalita podložena certifikáty

AC Steel je od roku 2004 držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001-2000. Tento certifikát u společností zaručuje, že veškeré požadavky klientů od objednávky až po dodávku budou realizovány přesně podle kvalitativních norem. Všichni dodavatelé společnosti disponují minimálně certifikátem kvality ISO 9002. Ke každé dodávce materiálů je samozřejmostí materiálový certifikát dle EN 10 204 -3.1 případně EN 10 204 -2.2.

Kompletní informace o společnosti lze najít na www.acsteel.cz.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *