full screen background image

Ani váš provoz se neobejde bez kvalitních plechotvářecích strojů

Strojírenský průmysl vyžaduje dokonalé vybavení každého provozu. Jen tak se totiž majitel firmy dočká efektivního chodu, který bude svižný a výkonný. Základem jakékoli větší i menší dílny jsou bezesporu plechotvářecí stroje. Pokud aktuálně uvažujete o nákupu některých z nich, jste na správné adrese. Podíváme se na ty, bez nichž se nejspíše neobejdete.

 

Moderní ohraňovací lisy

Mezi tradiční stroje na zpracování plechu se řadí ohraňovací lisy. Právě ony dokážou obrábět výrobky zcela specifickým způsobem. Při jejich nákupu se vyplatí dbát hlavně na užitečné funkce, jimiž jsou vybaveny. Jmenovat bychom mohli kupříkladu laserové doměřování úhlů, menu v českém jazyce anebo optoelektronickou zábranu či jiné příslušenství. Především nejnovější CNC ohraňovací lisy umí po naprogramování vytvořit přesné a kvalitní výrobky.

 

Robustní vysekávací centra

Nejnovější vysekávací centra se vyznačují zejména automatickou výměnou nástrojů a také automatizovaným řešením polohování. Díky takzvanému O-rámu si můžete být jistí zachováním dlouhé životnosti jednotlivých nástrojů. Vysokou polohovací přesnost zajistí kuličkové šrouby. Některá zařízení dokážou pracovat i s plechy 1500×3000 mm.

 

Ohýbačky plechů a trubek

Optimální volbou jsou také hydraulické ohýbačky plechů a trubek. Při jejich nákupu myslete na silnou litinovou konstrukci a bohaté příslušenství. Výhodou je bezesporu jednoosé NC řízení ve standardní výbavě. Budoucnost robotiky a automatizace je především v této oblasti opravdu zajímavá. Už dnes jsou k dispozici přístroje, které svou kvalitou a jednoduchou obslužností stoprocentně zaujmou. Ostatně přesvědčte se sami na formetal.cz. Právě tady mají veškerý zmiňovaný sortiment a taktéž například vláknové lasery, linky na svitky i profily či mnohé ostatní přístroje pro výbavu strojírenské výroby.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *