full screen background image

AR RIS: Špičkový podnikový systém na míru výrobní společnosti

Standardizace procesů, propojení agend, jednodušší zpracování informací, vyvozování osobní zodpovědnosti a mnohé další výhody. To všechno nabízí informační systémy, bez kterých se dnes podniky neobejdou.

Pro velké korporace je implementace ERP systému samozřejmostí a nebrání se tomu ani středně velké a menší firmy. To samé platí také pro výrobní podniky se specifickými požadavky. Jejich potřebám vyhovuje ucelený systém AR-RIS od odborníků ze společností ARSIQA system a Saul IS.

 

Komplexní správa všech agend

AR-RIS je komplexní informační systém určený k plánování a řízení podnikových procesů a zdrojů. Modulové řešení zahrnuje oblasti plánování a řízení výroby, financí a controllingu, logistiky, nákupu a skladového hospodářství, zakázek, mezd, personalistky a správy dokumentů.

Další potřebné funkce nabízí manažerská nadstavba TOP-RIS. Moduly jsou vzájemně propojené, ale mohou pracovat i samostatně. Otevřený ekonomický systém umožňuje snadnou modifikaci a rozšiřování dle specifických požadavků.

 

Optimální řešení pro menší firmy

Pro začínající a menší společnosti je vhodná verze AR-RIS Start. Vzhledem k modulovému konceptu lze informační systém přizpůsobit tak, aby byl finančně dostupný i pro firmy, pro které by bylo dražší řešení s nevyužitelnými funkcionalitami zbytečné.

AR-RIS Start je variabilní a kdykoliv ho lze upgradovat na sytém AR-RIS se všemi moduly. „Startovací“ verze obsahuje moduly pro oblasti účetnictví, skladu, majetku a obchodu s licencí pro jednoho uživatele. Nedílnou součástí je také modul pro výrobu s licencí pro pět uživatelů. Instalace systému trvá pouze jeden den.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *