full screen background image

Architekti okna nemyjí. Mytí oken ve výšce Ostrava

Minulý měsíc nám úklidová firma A SERVIS LIPKA myla okna v našem rodinném domě a v naší malé firmě, kde je přibližně 20 oken. Dříve jsme si okna myli sami a na okna ve výšce jsme si vždy vypůjčili plošinu.

Některá okna ve výšce jsou bohužel neotvíratelná, což hodně nedořešil ten, kdo budovu navrhoval. Pánové architekti okna neumývají, tak to neřeší, kdyby to museli umývat, tak by se namáhali v projektování určitě více s praktickým řešením úklidu mytím a čištěním prosklených ploch ve svých zrealizovaných projektech.

Kvůli pár oknům jsme si vždy museli dělat starosti s objednáním vysokozdvižné plošiny. Na doporučení známých, jsme se zkontaktovali s úklidovou firmou A SERVIS, která provádí v Ostravě mytí oken a to i ve výškách. Přijel k nám jejich profesionální tým myčů a pracovníků s certifikací práce ve výšce a všechny okna nám umyly během jednoho dne.

Jsme velmi spokojeni s jejich provedenou prací a s jejich přístupem. Okna v naši firmě myli zaměstnanci A Servisu o víkendu, kdy není provoz a okna ve výšce umyli z vysokozdvižné plošiny, kterou si sami zajistili. My jsme neměli s ničím ohledně mytí oken práci a starosti. Vše si zorganizovali pracovníci A SERVISU sami. Na okna ve výšce nám doporučili nano impregnační nátěr GLS, aby se nemuseli okna mýt v dalším roce.

Díky impregnačnímu nátěru nám odpadly veškeré starosti s mytím oken ve výšce na několik let. Musím říct, že jejich práce je perfektně zorganizovaná, její pracovní jsou velmi šikovní a slušní lidi. Okna, rámy i parapety máme krásně čistá. Opravdu maximální spokojenost z naší strany. V příštím roce jistě využijeme zase služby mytí oken Ostrava u firmy A SERVIS LIPKA s.r.o.

Ostravští horolezci zapůsobili na mou babičku, obávanou inspektorku

Prarodiče potřebovali umýt okna, já bohužel nemám na takové věci čas a babička už je příliš stará na to, aby lezla po výškách. Tak jsem se rozhodla najít si firmu, která se zabývá mytím oken a i občasným úklidem. A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem nalezla na internetu, když jsem tyto služby vyhledávala.

02 OKna (4)

Bylo pro mne důležité, aby zaměstnanci nebyli nějací ochmelkové, kteří by udělali u mých prarodičů neplechu, bohužel já je hlídat nemohu, protože chodím do práce. Zavolala jsem do firmy a řekla jim, co potřebuji a za jakých podmínek. Opravdu důležité je zmínit to, že garantují za své zaměstnance, pokud posílají někoho do vašeho domu či bytu, ale i firmy, když nejste přítomni.

Zaručují diskrétnost, a to, že se k vašim věcem budou chovat slušně a nic nevezmou. To se mi hodilo, že do mytí oken je zahrnuta i tato garance, protože se o své prarodiče bojím a v dnešní době vidíme furt samá přepadení a loupeže u starších lidí.

Babička si ve finále pány z firmy pochvalovala, prý byli milí a chovali se velmi slušně, také neotáleli a pracovali. Skvělá firma, jsem ráda, že jsem na ni narazila a budu jejich služby objednávat i k sobě domů zanedlouho, protože potřebuji také umýt okna. Jsem docela časově omezená, protože moje pracovní doba je flexibilní. Alespoň vím, koho si k sobě domů pozvu a mohu jim důvěřovat.


TAG


17 x komentováno u “Architekti okna nemyjí. Mytí oken ve výšce Ostrava

 1. Zdena Nováková napsal:

  Minulý týden nás také navštívili pánové z úklidové firmy A SERVIS LIPKA. Jsem ráda, že jsem využila služby této firmy. Pánové byli slušní, precizní v rámci práce a hlavně čistotní. Mytí oken proběhlo rychle a bez problémů.
  Děkuji za spolupráci a posílám velké doporučení. 🙂

 2. Ondřej Vinkler napsal:

  Dobrý den, paní Nováková,
  děkujeme za kladnou zpětnou reakci. Jsme rádi, když máme spokojené zákazníky a děláme naši práci dobře.

  S pozdravem a přáním pěkného dne,
  Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Jana Lánská napsal:

  Může být impregnace oken aplikována i na okna, které jsou ve výšce a nedají se otevřít?

 4. Aneta Lamačová napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych vědět, jestli firma kromě mytí oken provádí likvidace plísní. Koupili jsme nový dům se značně zanesenými okny a rozsáhlou vrstvou plísně okolo.

 5. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  ano, A SERVIS LIPKA se zabývá různými druhy úklidových prací. Pracovníci A SERVISU vám mohou pomoci současně s mytím oken i likvidaci plísní.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 6. Jiří Konrád napsal:

  Jaké vybavení používáte pro mytí oken ve výšce?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   naši pracovníci provádějí mytí oken ve výškách pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 7. Aneta Římanová napsal:

  Je možné aplikovat impregnaci i v ne příliš dobře dostupných místech?

 8. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  ano, to pro naše pracovníky není problém. S horolezeckým vybavením nebo vysokozdvižnou plošinou se mohou dostat do jakýchkoli míst.

  S pozdravem
  Barbora Lelková

 9. Karolína Šestá napsal:

  Dobrý den,
  potřebovala bych umýt velice špatně dostupná střešní okna. Je možné se s vaší firmou domluvit i na této práci?

 10. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  ano, střešní okna pro nás nejsou problém. A SERVIS LIPKA umyje jakýkoliv typ okna i v nepřístupných prostorech.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 11. Anežka Severínová napsal:

  A SERVIS LIPKA je na mytí oken ten nejlepší! Myli je i u nás doma zvládli je perfektně. Příště objednáme znovu.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu! Moc jste nás potěšila, jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 12. Radmila Kořínková napsal:

  Používáte na leštění skel leštidla?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ne, leštidla na leštění nepoužíváme. Především z toho důvodu, že leštěním za použití leštidel zanechává na sklech šmouhy.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 13. Gabriela Antoušková napsal:

  Myjete i okna se sdruženými křídly?

 14. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  ano, jistě, myjeme jakékoli druhy oken.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *