full screen background image

Šest let neumývat okna se vyplatí! Nano impregnace Brno

V administrativní budově vydáváme neskutečné náklady za mytí oken, jelikož zde potřebujeme provádět i jiné úklidy, tak takový náklad za okna je opravdu vysoký. Potřebovali jsme to změnit.

Spolupracovali jsme ještě před nedávnem s firmou, která nám ale posílala své pracovníky v jiné termíny, což byl problém, protože jsme potřebovali celou budovu vždy zabezpečit, aby zákazníci a zaměstnanci chodili opatrně okolo vysokozdvižných plošin a nedošlo ke zranění.

Opravdu mě rozčilovalo to, jak jim to vždy dlouho trvá a hlavně že nedodržují termíny, to jsem ještě neviděl. Spolupráci s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Nano impregnace oken Brno,  jsme započali tak, že vedle na budově zajišťovali GLP impregnaci. To nás zaujalo, tak jsem si k nim zašel pro kontakt.

GLP impregnace je pro nás na prvním místě, ale určitě chceme vyměnit i úklidovou firmu do vnějších prostor budovy. Domluvil jsem si telefonicky schůzi, abych jim ukázal plánky budovy a rozlohu a vše mi podrobně zkalkulovali. Už jen komunikace byla jiná a na úrovni, oproti předešlé firmě.

02 okna5

Kalkulace byla ovšem více než příznivá, protože se cenově lišila od konkurence, která nám zajišťovala úklidové práce nyní. Prvotní ale bylo zajistit GLP impregnaci. Každý měsíc jsme nechávali umývat okna a bylo to velmi drahé. Technici v daný den přijeli, rozestavěli si vysokozdvižné plošiny a začali pracovat. Impregnaci jsem dříve viděl na čelních oknech aut, prý to funguje stejně, což se mi následně při dešti potvrdilo.

GLP impregnace opravdu šetří náklady, je to velký cenový rozdíl, když si to spočítám, že bude 6 let okna chránit před nečistotami. Impregnace má také velkou výhodu pro takové budovy, jako máme my naši administrativní budovu, protože se skládá ze skleněných fasád a umývat všechny skleněné plochy je velmi náročné.

Doporučuji vám firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., určitě totiž budete velmi spokojeni, a to nejen s jejich cenami, ale hlavně přístupem a vstřícností, která mnoha jiným lidem chybí.


TAG


16 x komentováno u “Šest let neumývat okna se vyplatí! Nano impregnace Brno

 1. Ivo Novotný napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak funguje výše zmíněná GLP nano impregnace oken?

 2. Ondřej Vinkler napsal:

  Dobrý den, pane Novotný,
  nano impregnace oken má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu „lotosového efektu“. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost.

  S pozdravem a přáním pěkného dne,
  Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Dominika Lefleková napsal:

  Dobrý den,
  o něčem podobném jsem už slyšela, ale nejsem si jistá, jestli se jednalo o stejnou službu. Myslím, že se tomu říkalo „nešpinavá úprava“. Jedná se o tutéž záležitost?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, máte pravdu. GLP impregnaci se také říká Nešpinavá úprava skel. Ošetřená skla touto impregnací mají samočisticí schopnost.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Vojtěch Pavlík napsal:

  Funguje nano impregnace i proti větším zanesením než jen proti ulpívání prachu?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   GLP nano impregnace zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn například od rzi a chemikálií do hodnoty pH13.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 5. Lenka Simonová napsal:

  Dokáže vaše firma odstranit z oken před impregnací i výlepy tak, aby po nich nezůstaly stopy?

 6. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  ano, i s tímto si naši pracovníci poradí. Lepidlo seškrabáváme s pomocí korundové žiletky, která nepoškodí skleněnou plochu.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 7. Jaroslav Onderka napsal:

  Jsou zaměstnanci A SERVISU LIPKA spolehliví? Chtěl bych nechat nanést impregnaci ve firmě mé tety, ale nerad bych jí tam posílal někoho nespolehlivého. Prověřujete si svoje zaměstnance a najímate pracovníky z agentur?

 8. Ba napsal:

  Dobrý den,
  A SERVIS LIPKA zaměstnává jen spolehlivé a důvěryhodné kmenové zaměstnance. Agenturní pracovníky nevyužívá.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 9. Štěpán Poklad napsal:

  Ochraňuje nano impregnace i před UV zářením?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, nano impregnace chrání skleněné plochy i před UV zážením.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 10. Daniel Fořt napsal:

  O nano impregnaci zájem nemám, ale zabývá se vaše firma i mytím oken? To bych si rád objednal.

 11. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  ano, A SERVIS LIPKA nabízí i mytí oken. Kontaktujte nás a na všem se domluvíme.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

 12. Zlata Martinová napsal:

  Chtěla bych si vaší firmou nechat umýt okna, používáte na mytí oken nějaký speciální postup?

 13. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  ano, umýváme okna na sucho bavlněnou plenou bez použití leštidla. Díky tomu vydrží déle čisté a více se lesknou. Jestli máte o naše služby zájem, neváhejte a kontaktujte nás.
  S pozdravem
  Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *