full screen background image

Auto jako reklamní nosič! Jak na to?

Firemní automobily mohou i ve vaší firmě sloužit nejen k přepravě vašich zaměstnanců. Využít je můžete i jako perfektní reklamu, ať už se vaše firma zabývá čímkoliv. Uvědomte si, že jistě i vaše auta se denně pohybují ve městě i na jiných místech, kde je vidí spousta lidí, mezi kterými mohou být vaši potencionální zákazníci. Využít auto jako reklamní nosič není složité, ani nijak finančně nákladné!

 

S polepy budete zaručeně vidět!

Pokud má firemní automobil sloužit jako reklamní nosič, musí se od ostatních vozů významně lišit – musí zkrátka být vidět a současně zaujmout. Pokud si myslíte, že stačí, když budete mít na autě malým písmem napsán název vaší firmy, tak na to rychle zapomeňte. Čím nápadnější auto bude, tím větší šance, že si získá pozornost! V současné době se nabízí hned několik možností, jak může reklama na auto vypadat. Můžete si nechat automobil polepit celý, nebo „vyzdobit“ jen některou jeho část. Oba způsoby fungují skvěle a co je podstatné – je možné je mít téměř okamžitě a za slušnou cenu!

003457_58_031076

 

Fantazii se meze nekladou

Se zajímavou nabídkou zhotovení reklamy na auto přichází společnost LOGOSIGN, a.s. Její specialitou jsou polepy aut za použití odolných folií. Objednat si můžete polep celého automobilu či jen jeho částí, možné jsou i folie na sklo. Firma nabízí dokonce i magnetické folie na auto, jejichž součástí je magnetická vrstva. Díky ní je možné folii z auta kdykoliv odstranit a opětovně ji nalepit. To je výhodné v případě, kdy potřebujete prezentovat například sezónní akce, nebo chcete auto používat i pro soukromé účely apod. Další designovou „lahůdkou“ v nabídce jsou karbonové auto folie. Tyto mají vzhled imitující karbon a 3D strukturovaný povrch, takže vypadají luxusně!

LOGOSIGN umí vytvořit jakýkoliv design podle vašeho přání! Začněte jednat a udělejte z vašich firemních aut reklamní nosiče, které k vám přivedou nové obchody!

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *