full screen background image

Bazar pneumatik, ale také další služby

Pneumatiky bazar v podání Pneu Novák, si můžete pořídit nové, ale také použité. Neváhejte využít služeb bazaru a ušetřete co nejvíce peněz za nové pneu. Povězme si o tomto bazaru, ale také dalších službách pneu servisu Novák, trochu více informací.

 

Použité pneu

Pneu bazar nabízí použité pneumatiky, které jsou levným řešením pro každého řidiče. Ne vždy musí být nutné použít u automobilu nové gumy, může to být zbytečně drahé. Například mohou použít bazar pneumatik lidé, kteří využívají některé vozy pouze občasně. Velkou výhodou zmiňovaného bazaru u Nováka je to, že si nemusíte nutně pořizovat novou sadu, ale také jednotlivé kusy či libovolný počet pneumatik.

 

Různé typy pneu

Dalším plusem bazaru pneu je to, že si zde můžete zakoupit různé druhy a typy gum, přesně pro vaše auto. Najdete zde použité pneumatiky s odlišnými průměry, tady například 13 nebo 15 palců, a nechybí ani mnohem větší kola pro velké a nákladní automobily.

 

Skladování na jedničku

Pneumatiky jsou v tomto pneu bazaru skladovány pod střechou, to znamená, že nejsou vystaveny žádným nepříjemným klimatickým vlivům. Ty mohou zapříčinit steření gumy a postupné snižování kvality. Pneu servi v Praze u Nováka je vám k dispozici také se zárukou na použité pneu, takže to bude tak, jako byste pořizovali nové gumy. Pokud jste z Prahy 10, pak se jedná o jasnou volbu, ale i v případě, že jste z jiné části Prahy, vyplatí se využít služeb pneu bazaru Praha. Rovněž můžete objednávat online.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *