full screen background image

Bezpečné nářadí pro elektrikáře podstupuje pestrou paletu bezpečnostních testů

Není příjemné vědět, že vaše zdraví a potažmo i život závisí v jistých okamžicích pouze na jedné drobné věci. A elektrikáři na slovo vzatí zažívají podobné chvíle během dne nesčetněkrát. A právě proto by při nákupu svých nejbližších pomocníků neměli dělat kompromisy.

Na mysli máme samozřejmě nářadí pro elektrikáře, jako kleště, šroubováky nebo klíče určené pro práci pod napětí do 1000V. Naprostým favoritem jsou v tomto ohledu multifunkční elektroinstalační kleště s velmi širokým záběrem dostupných funkcí.

 

Zkušenost získaná léty vám ukáže správný směr

Společnost ALFAVARIA Group s. r. o. se prodejem tohoto sortimentu a dalšími souvisejícími službami zabývá už od roku 1996. Během této doby získala množství cenných zkušeností, díky nimž dokáže svým zákazníků nabídnout opravdu nadstandardní služby při výběru a nákupu.

Například zmíněné multifunkční elektroinstalační kleště u ní koupíte pouze od léty prověřené německé firmy Knipex. Právě její zkušební laboratoře jsou pověstné tím, že testují každý jednotlivý kus nářadí tak, aby byla zaručena jeho maximální bezpečnost. Každý zákazník se tak může spolehnout na to, že jeho nový elektrikářský pomocník bude odpovídat všem obecně platným normám a bez obtíží obstojí i v dlouhodobém běžném provozu.

 

Náš tip: Ideální kleště pro elektrikáře

Pojďme si nyní jeden z vlajkových produktů z e-shopu ALFAVARIA Group s. r. o. představit blíže. Kleště Knipex pro elektrikáře v sobě totiž ukrývají hned čtyři různé nástroje:

  • ploché kleště
  • odizolovací kleště
  • krimpovací kleště na lisování dutinek
  • stříhací nůžky na kabely

Zvládnete s nimi vše, s čím se můžete na svých cestách za prací nejčastěji setkat: odizolování, uchopení, stříhání kabelů, odgrotování, zalisování dutinek  i krimpování. Už není třeba utrácet za množství drahých nástrojů nebo kupovat stále větší brašnu, když můžete veškerou základní „elektrikařinu“ zvládnout jen s tím jediným šikovným pomocníkem.

Více se dozvíte na stránkách Shop.alfavaria.cz, kde vám s výběrem pomohou v případě potřeby vyškolení poradci. Žádný fanoušek praktického nářadí tuhle nabídku zkrátka nesmí minout!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *