full screen background image

Každá jízda pod kontrolou

Neexistuje snad firma, jež by se obešla bez knihy jízd. Hoďte za hlavu papírovou a vyzkoušejte tu elektronickou.

Už žádné využívání firemních vozů k soukromým účelům. Veškeré jízdy svých zaměstnanců budete mít od tohoto okamžiku pod maximální kontrolou. To je však jen zlomek předností elektronické evidence.

 

Vždy zálohujte!

Snad každý účetní někdy zažil ten pocit zoufalství, když nějaký údaj nebyl k dohledání. Nebo hůře, když nebyla k dohledání samotná kniha jízd! S těmito obavami je ale už konec. Elektronickou knihu jízd si můžete jednoduše zálohovat a její ztráta je tak téměř vyloučená nebo, alespoň snížena na minimum.

 

Elektronická evidence šetří váš čas i peníze

Evidence automobilů, tuzemských i zahraničních cestovních příkazů, náklady na provoz automobilu, záznamy a rezervace, silniční daň, to vše evidovat vyžaduje nemalé úsilí. A s tím jsou spojené další náklady. Elektronická kniha jízd má ambici vás jich zbavit. A to se jí daří na výbornou.

 

Více než evidence

Zvládne toho totiž mnohem více než pouhou evidenci. Ty nejmodernější, mezi něž jednoznačně patří například aplikace CarWatch, vám do posledního detailu naplánuje vaši služební cestu. A upozorní i na pevné bezpečnostní kamery!

 

Aplikace místo detektiva

Nadmíru efektivní aplikace, již má ve svém portfoliu společnost LeasePlan, může být takovým vaším soukromým očkem. Jak její název napovídá, dokáže doslova krok po kroku či spíše metr po ujetém metru sledovat pohyb vašeho firemního vozu. Věřte, že vaše zaměstnance ani nenapadne automobil používat k jiným než firemním účelům. Aplikace jim to nedovolí.

 

Dokonalý přehled

Tato aplikace, jež mimochodem letos získala ocenění v anketě Fleet Derby, funguje na stejném principu jako většina ostatních mobilních aplikací. Jednotka zachytí mobilní signál a jeho prostřednictvím přenese zprávu do počítače, tabletu nebo přidruženého mobilního telefonu daného uživatele. Ten má tak dokonalý přehled o tom, kde se jeho vůz nachází. A může si tak být jist, že jeho zaměstnanci jsou tam, kde být mají.

 

Aplikace nebo robot?

To ale není vše, co tato chytrá aplikace dokáže. Její velkou předností je skvělá paměť. CarWatch zaeviduje každou jízdu a do své paměti uloží její parametry. Kolik jste ujeli kilometrů, za jak dlouho jste trasu urazili, ale i to, jakou jste jeli průměrnou rychlostí a kolik jste spotřebovali paliva. To už připomíná robota, kterého se rozhodně vyplatí mít ve svém pracovním týmu. Nemyslíte?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *