full screen background image

Bojíte se, že v zimě váš areál zasype sníh, se kterým si nebudete umět poradit?

Většina předních meteorologů se shoduje na tom, že po dlouhém a horkém létě může přijít krutá a mrazivá zima s nadměrným množstvím sněhu. Mráz v kombinaci se sněhem by byl skvělou zprávou pro lyžaře a milovníky zimních sportů, bohužel všem ostatním jen komplikuje život. Zejména pak může nadměrné množství sněhu komplikovat chod velkého množství firem. Bojíte se také, že sníh zkomplikuje provoz vaší firmy? Jak tyto problémy vyřešit?

 

Je dobré mít někoho, kdo se bude o sníh starat

Komplikace přicházejí zejména v průmyslových oblastech s více objekty, mnoha prostranstvími a několika komunikacemi, po kterých je třeba se pohybovat. Po silnicích potřebují jezdit bezpečně dodavatelé i zaměstnanci. I údržba chodníků v areálu je velmi důležitá. Vždy je dobré mít na úklid sněhu někoho, na koho se můžete spolehnout. Dát tuto funkci některým ze stálých zaměstnanců není správné řešení. Zaměstnanci mají dost své vlastní práce. Najmutí nového zaměstnance na práce se sněhem se zase nemusí finančně vyplácet. Nikdy totiž nevíte, jak moc bude využitý vzhledem k počasí. Jaké je tedy řešení? Nejvhodnějším řešením pro odklízení sněhu a celkovou zimní údržbu je spolupráce s profesionály v této oblasti.

 

Specializovanou firmou je například AVE

Společnost AVE je na našem trhu jedním z největších specialistů v oblasti komunikací. Specializuje se na výstavbu nových komunikací, rekonstrukce komunikací a nechybí ani zimní údržba komunikací. Ta spočívá ve strojovém odstranění sněhu ze silnic, parkovišť i chodníků v daném objektu. Dále také mohou být veškeré plochy posypány, aby se snížila jejich skluznost a zvýšilo bezpečí při jízdě i při chůzi. AVE se dokáže postarat o všechny typy komunikací v objektu. Kromě zimní údržby komunikací ve firmách nabízí také služby městům a obcím při čištění a údržbě oblastních komunikací.

Detailní informace o činnosti AVE najdete na www.ave.cz.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *