full screen background image

Chcete prodávat? Tak to chce profesionální vybavení!

Je vaším snem rozjet pořádný obchod, kam se budou zákazníci rádi vracet? Pak potřebujete kvalitní zboží k prodeji a hlavně místo, na kterém se bude dobře vyjímat a lákat. Chcete vše vyřešit jednoduše a hlavně rychle. Nepotřebujete přemýšlet nad tím, jak velká musí být místnost, aby se vám tam vešly standardizované regály. Vybavte svůj obchod perfektními regály, pultem a dalším příslušenstvím, které vám usnadní vaše podnikání. Tak s chutí do toho, ať můžete začít.

 

Jak pořádně vybavit podnikání?

Co dělá obchod obchodem? Rozhodně prodejní regály, na něž vystavíte zboží, případně police a vitríny pro chlazené a mražené zboží. Nutností je také prodejní pult, kde bude kasa, případně další stojánky. Podle velikosti a váhy zboží zvolte také nákupní košíky, koše nebo vozíky v případě těžkých věcí. Myslete i na pohodlí vašich zákazníků. Trendem posledních let jsou mělké vozíky, kam se nemusíte shýbat a vše máte pěkně po ruce, a koše, které za sebou taháte jako kufr na kolečkách.

Budete prodávat malé věci, co by zákazníci nemuseli najít? Pořiďte si mincovník. Dají se v něm prezentovat bity, nástavce, různé menší předměty, které jinak zaniknou. Akční nabídky zase můžete zavěsit v kliprámech a umístit je tam, kde je bude dobře vidět. Prostor lze „rozbít“ a ozvláštnit různě tvarovanými koši. Třeba zboží ve slevě, novinky apod. To je něco málo z vybavení obchodů, jež byste mohli potřebovat.

 

Na míru a spolehlivě

Kromě obchodu je nutné zařídit sklad. Práci usnadní manipulační vozíky, euro přepravky a různě velké úložné boxy. Potřebujete také skladové regály, kam se vejde všechno zboží.

Hledáte dobrého dodavatele prodejních a skladových řešení? Obraťte se na L.L. TRADE s.r.o. Mají regály do obchodu a vše ostatní, co budete k prodejní činnosti potřebovat. Zajišťují kompletní servis. Dokážou vám regály postavit na míru, není nutné prostor přizpůsobovat. Na jejich webových stránkách www.l-ltrade.cz zjistíte víc informací a najdete tam potřebné kontakty.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *