full screen background image

Chraňte svůj majetek před zloději!

Bohužel žijeme v době, ze které se z větší části vytratila čest, morálka a další dobré vlastnosti. Mnoho lidí si pouze závidí a nepřejí si vůbec nic. Nemluvě o zvýšené kriminalitě, a proto je záhodno svůj majetek velice pečlivě chránit před zloději. Zejména pokud vlastníte chatu či jiný prostor, který není trvale obydlen a nachází se v něm relativně cenné předměty.

 

Co je fotopast?

Fotopast je plně automatizované zařízení schopné zachytit fotografii či maximálně minutové video. K aktivaci dochází při spuštění PIR čidla ve chvíli, kdy je zaznamenán pohyb v zorném poli snímače. Fotopast však nereaguje pouze na pohyb, ale také na teplotní změny v prostředí. Fotopasti ScoutGuard jsou tedy ideální na hlídání domů, chalup či dalších průmyslových objektů. Je to skvělý prostředek na boj proti vandalismu za velice příznivou cenu.

 

Jak poznat kvalitní fotopast?

Na trhu se pochopitelně nachází velká škála fotopastí, které jsou všechny vydávány za kvalitní. Rozhodně se vyhněte levným atrapám a pořiďte si raději fotopasti FOXCAM, jež se hravě vyrovnají konkurenci nejen v parametrech, ale i pořizovací ceně. K dispozici jsou malé přístroje, které schováte prakticky kdekoliv, avšak pozornému senzoru pohybu neproklouzne ani myš. Sofistikovanější přístroje mají funkci odeslání MMS, takže můžete daleko lépe chránit svůj objekt.

 

Kam fotopast umístit?

Fotopast byste měli umístit typicky do prostoru, kde byste očekávali zvýšený pohyb vandalů či zlodějů. Vcelku nemá smysl ji dávat někam, kudy tito nepřátelé ani neprojdou. Ideální je sledování příjezdové cesty nebo vchodových dveří. V konečném důsledku je však pouze na vás, kam si svou fotopast umístíte. Každý má totiž jiné požadavky na sledování konkrétního prostoru.

Fotopasti patří k nejúžasnějším vynálezům, které naše lidstvo vymyslelo. Jsou skvělými pomocníky při ochraně vaší nemovitosti.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *