full screen background image

Výčepní stojan na míru? Bez problému

Každý majitel restaurace, pivnice nebo hospůdky hledá možnost, jak svým zákazníkům nabídnout to nejlepší a zařídit, aby přišli znovu. Široká nabídka točených nápojů a piva bývá často důvodem, proč se lidé vrací.

K tomu, aby se nápoj nebo pivo mohlo natočit, je potřeba výčepní stojany. Ve standardní nabídce jich je mnoho druhů a variant s různým počtem kohoutů a také designu. Přesto se však může stát, že nenajdete pro svou provozovnu ten, který by vám vyhovoval, nebo máte jasnou představu, jak by měl právě ten váš vypadat. Pak je možnost nechat si stojan vyrobit.

Pokud potřebujete jiný stojan, než se ve standardní výrobě dá sehnat, nemusíte se svého snu vzdát. Dokonce ani tehdy, pokud chcete výčepní stojan opravdu atypický, vyrobený přesně podle vašich požadavků. Třeba tak, aby připomínal berany od kola nebo měl dvacet kohoutů, vše je možné. Specialisté z TCBohemia vám vyrobí stojan na zakázku přesně tak, jak si řeknete. Samozřejmě i technologie mají své hranice a výčepní stojan má být především funkční, to už je ale na odbornících, kteří s vámi rádi vaši představu proberou a poradí, jak ji realizovat.

Atypický výčepní stojan bude nejen vaší vizitkou, ale i lákadlem pro zákazníky. Mít něco, co nikdo jiný nemá, je vždy konkurenční výhoda a může být dalším významným faktorem při výběru podniku, kam se budou hosté rádi vracet. S láskou načepované pivo je pak dalším krokem k úspěchu a věrným zákazníkům. A i když třeba nechcete mít výčepní stojan dělaný na míru, můžete si zvolit alespoň výčepní kohouty podle svého gusta a měnit tak design stojanu skoro za pochodu. Do starobylé hospůdky budou jistě lépe pasovat kohouty se dřevem než moderní nerezové, které naopak ocení v moderní restauraci. Kvalitní vybavení, díky kterému nápoje neztratí nic ze své chuti a vůně, je ale základem v každém provozu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *