full screen background image

Čištění koberců Brno – nespokojte se s průměrem, chtějte víc

Již několik let si objednávám služby úklidových firem a svěřuji jim udržovací práce v mé domácnosti. Nemyslím tím obvyklý úklid, ale činnosti, které bych sám nezvládl a jejichž provádění prodlouží životnost vybavení. Mám na mysli například čištění koberců. Jenomže čištění koberců je záludná věc, ne každá firma ji zvládne. Vyzkoušel jsem mnoho servisů, než jsem konečně našel ten, který mi opravdu vyhovoval.

Teď už jsem si na skvěle odváděnou práci A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců a sedaček Brno, zvykl, ale když u mě byli jeho zaměstnanci poprvé, nevycházel jsem z údivu. Pozdní příchody jsou u podobných firem standardem, ale oni přijeli včas. Také mě překvapilo, že byli okamžitě připraveni dát se do práce. Žádné cigárko, kafíčko nebo zbytečné řeči o počasí. Ničím se nezdržovali, jen mě při práci obeznámili s tím, jak budou postupovat a proč. Takového erudovaného výkladu se mi dostalo poprvé. Většinou na mě pracovníci jiných firem působili, jako by s čištěním začali den předem a byli sotva zaškoleni.

Nejvíce mě samozřejmě potěšila poctivá práce, se kterou se čištění věnovali. Už samotný způsob čištění, tedy strojová metoda, se mi zdá mnohem důkladnější než jiné, ale pečlivost, s jakou bylo čištění prováděno, mě uchvátila.

Koberec bylo nutné na závěr samozřejmě vysát, aby se odsál použitý přípravek a nečistoty. I v tento moment si pracovníci počínali neukvapeně a systematicky. Koberec vysáli téměř do sucha, i tak samozřejmě potřeboval ještě několik hodin na proschnutí.

Výsledek čištění byl neuvěřitelný. Požadoval jsem po firmě udržet stejně dobrý stav koberce a místo toho došlo ještě k jeho omlazení, rozjasnění barev a nabytí původního vzhledu. A SERVIS překonal má nejsmělejší očekávání.

Nechcete investovat do nové podlahy? Nechce si ji hloubkově vyčistit

Na naší střední škole máme hodně dílen, kde se žáci učí praktickým zaměstnáním, máme zde všude linoleum. A to už nebylo zrovna nejnovější, ale neměli jsme finanční prostředky na to, abychom pořizovali úplně nové. A jeden z kolegů řekl, že bychom si je mohli nechat vyčistit od firmy, se kterou má vynikající zkušenosti, že podlahy určitě prokouknou. Šlo o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, impregnace a čištění podlah Brno. Řekli jsme si, že to bude to nejlepší řešení a kontaktovali jsme ji. Dohodli jsme se na skupinovém čištění podlah a rozdělení do několika dnů, aby se vše zvládlo a aby byl co nejméně omezen chod naší výuky, i když tedy asi nemohu říct, že by to našim studentům vadilo, kdyby nemuseli do školy.

61720129 - linoleum flooring with embossed wood texture. dark brown floor. horizontal layout perspective.

A musím zaměstnancům této firmy skutečně složit poklonu, protože linolea vypadala opravdu jako nová. Pracovníci je vyčistili naprosto perfektně a vůbec na nich nešla poznat léta, která už ve škole jsou. Celé podlahy drhli několika stroji a různými chemiemi, které nechávali několik minut působit a až po té celé plochy podlah kartáčovali. Po doporučení jsme využili i jejich nabídku voskování podlah, díky které budeme mít po dobu jednoho roku chráněnou podlahu před poškrábáním a poškozením a po roce nám vosk vymění.

Pokud požadujete kvalitu a profesionalitu za rozumnou cenu, tak rád doporučím firmu A SERVIS a hlavně její službu čištění podlah, protože já i moji kolegové jsme s nimi byli maximálně spokojeni a moc jim děkujeme za jejich výborně vykonanou práci a přidáváme naši kladnou recenzi na internet, která snad pomůže při výběru potencionálním zákazníkům.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *