full screen background image

LSG nátěr je účinný nástroj proti plísním a opravdu funguje!! Řešení odstranění plísně Praha

Je to asi rok, co jsme měli naposledy v domě plíseň. Tenkrát jsme si nechali nanést LSG protiplísňový nátěr, který nabízí A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění plísní Praha. Teď po roce můžu s čistým svědomím říct, že opravdu funguje, a rozhodla jsem se svoji skvělou zkušenost s tímto servisem popsat a předat dál. Nerada doporučuji něco, čím si nejsem jistá, ale v tomto případě rok bez plísní mluví za vše.

Před nanesením nátěru jsme měli naprosto šílené problémy s plísněmi. Zkoušeli jsme na ně snad všechno, jakýkoliv přípravek, který sliboval, že si s plísní poradí, dali jsme novou izolaci, zateplení a já nevím, co ještě, ale plísní jsme se nijak nemohli zbavit. Byla jsem z toho zoufalá, protože se nejvíce držela v ložnicích dětí a nás s manželem. Četla jsem spoustu článků o tom, jaké zdravotní problémy mohou lidem plísně způsobovat, a jen jsem bezradně čekala, kdy se něco z toho projeví i u nás.

Pak jsem se ale doslechla o LSG nátěru, sehnala si o něm více informací a po poradě s manželem jsme se ho rozhodli vyzkoušet. A nepřeháním, když řeknu, že to bylo jedno z našich nejlepších rozhodnutí. Stačilo jen zavolat do A SERVISU, tam se mě vyptali na všechno potřebné, jejich pracovníci si k nám přišli prohlédnout situaci a už to jelo.

Jedno odpoledne se pustili do odstraňování plísní z celé plochy a nanesení dezinfekce. Odstraňování provedli velice pečlivě, protože nechtěli riskovat, že by zůstal sebemenší zárodek plísně. Po 24 hodinách se pak mohlo začít s nanášením nátěru, tahle fáze pracovníkům už moc času nezabrala.

Ze začátku jsem byla nedůvěřivá a čekala, kdy se plísně zase objeví, ale opravdu od té chvíle se neobjevilo vůbec nic. LSG protiplísňový nátěr tedy velice vřele doporučuji.

Trápí vás bolest hlavy? Neignorujte ji, bojujte s ní

Bolest hlavy není nikdy příjemná. Omezuje nás v každé aktivitě, brání soustředění a snižuje naše výkony jak v práci, tak i ve škole. Pokud dosáhne až tzv. migrenózního stavu, jediné, po čem toužíme, je zavřít se v ložnici se zataženými závěsy, nadopovat se léky a prospat ji, protože nás hlava neskutečně bolí, i když vůbec nic neděláme. Ovšem než brát léky (které je třeba si vzít, když je bolest už opravdu nesnesitelná), tak je lepší bolesti hlav předcházet.

41218711 - slippers on the mat, top view with space for text

Většinu lidí často bolí hlava kvůli špatnému pitnému režimu. Pijte pravidelně 2−2,5 litru vody či neslazeného ovocného nebo bylinkového čaje denně. Zkuste se na to nezapomínat a kdykoli můžete, noste s sebou láhev s vodou. Ale pozor, káva, slazené či alkoholické nápoje ani černý čaj se jako tekutina nepočítají.  Naopak kupříkladu káva dehydratuje, proto je příjem tekutin zvýšit, pokud ji pijete ve větším množství. To stejné platí i při sportovní aktivitě.

Dále je moudré dávat si pozor i na slané jídlo. Odborníci tvrdí, že asi 20 až 30 % problémů s bolestmi hlavy je způsobenou nevhodným jídlem a pitím. Při potížích vynechejte červené víno, uzeniny a další potraviny s vysokým obsahem soli. Pokud si budete tyto faktory hlídat, bolesti hlavy se určitě zmírní a nebudou vás trápit tak často, a vy si poté své aktivity budete opět moci užívat naplno.

Nicméně jsou aktivity, kterým je dobré se vyhýbat, i když vás hlava nebolí. Například do čištění koberců se opravdu nepouštějte. Časově i finančně výhodnější je svěřit ho úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 10, která díky svým nejlepším speciálním prostředkům dokáže váš koberec vyčistit k nepoznání.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *