full screen background image

Kotoučový stroj dokáže dělat s čištěním koberců zázraky

Pracuji v jedné menší firmě, náš pracovní prostor sestává ze tří kanceláří, ve kterých jsou koberce. Náš šéf je bohužel velký šetřílek, takže místo toho, aby najal někoho na úklid, stará se o něj sám. To je samozřejmě jeho věc, nám zaměstnancům není nic do toho, koho zaměstnavatel pověřuje úklidem. Jenomže to jeho uklízení se za uklízení skoro ani považovat nedá. Prach na stolech se nám dost často vrství a koberce asi nikdy nepřišly do kontaktu s vysavačem. Vypadají příšerně, je na nich několik skvrn neznámého původu, špína je zašlapaná až do hloubky a je v nich tolik prachu, že mě z toho občas škrábe v krku a slzí oči.  

Už jsem to nemohla déle vydržet a řekla jsem vedoucímu o mých potížích spojených s jeho koberci. Vyslechl mě se zájmem a s účastí, tedy až do té chvíle, než jsem řekla, že v tuto chvíli jsou koberce zralé na odvoz na smetiště. Řekl mi, že u něj ve firmě se nic vyhazovat nebude, místo toho se najme úklidová služba, která koberce vyčistí.

Velice příjemně mě překvapil, protože firma, kterou objednal, byla ve svém oboru absolutní špička. Nevěřila jsem tomu, že by čištění mohlo koberce nějak výrazně vylepšit. Přesto jsem doufala, že se snad podaří odstranit největší nečistoty a větší množství prachu. Ale A SERVIS LIPKA, strojové čištění  koberců, sedaček Brno, předčil tisíckrát všechna moje očekávání. Jelikož bylo čištění naplánováno až po naší pracovní době, nebyla jsem u toho přítomná a nevím tedy, co s koberci prováděli. Ale výsledek mě omráčil.

Nejen, že se A SERVISU podařilo zbavit všeho prachu i hluboko zašlapaného, ale zmizely i skvrny, barvy byly tak zářivé, jak jsem je nikdy neviděla a koberce nádherně voněly. Šéfovi jsem poděkovala za perfektní řešení situace a požádala ho o kontakt na firmu, asi si je domů také pozvu.

V březnu  míří do kin Kráska a zvíře s Emmou Watson

Další disneyovská princezna, která se po své ikonické animované verzi dočká hraného celovečeráku, je Belle z animované pohádky Kráska a zvíře. Venku už je dokonce první trailer, jenž naznačuje, že režisér Bill Condon se rozhodl odvyprávět tento nesmrtelný příběh tradiční cestou a vyhnul se přehnané modernizaci. Příběh se drží původní linie a je tedy o mladé krásné dívce, kterou hraje právě Emma Watson, která začne žít s hrozivým zvířetem, aby zachránila svého otce. Ačkoliv je zvíře ošklivé, tak má velmi dobré srdce. Jenže zvíře není jediným nápadníkem krásné dívenky. Ale linii příběhu stejně většina zná, poněvadž kreslená verze je velice oblíbená.  Byla dokonce prvním animákem nominovaným na Oscara za nejlepší film.

59954882 - home office with vintage furniture, carpet floor and beige walls

Kreslené snímky získaly vlastní kategorii až v roce 2001, takže je jasné, že pohádka Kráska a zvíře musela prokázat nebývalé kvality. Hlavní role v této verzi dostali kromě Emmy Watson i Dan Stevens, Luka Evans, Josh Gad, Emma Thompson či Ewan McGregor. Na internetu je dostupných už několik teaserů a trailerů, podle kterých lze soudit, že by se mohlo jednat o opravdu velice povedení a hezky zpracovaný film. Ale nechvalme dne před večerem, na celý film si budeme muset počkat do března.

Do té doby si fanoušci mohou alespoň pouštět soundtracky dostupné na youtube, nebo se zabavit nějakou jinou činností. Jen ale ať to není čištění koberců, protože domácí čištění by mohlo váš koberec opravdu zničit.  Mnohem rozumnější je obrátit se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, hloubkové čištění koberců Brno a její strojové čištění koberců.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *