full screen background image

Čištění zašlých koberců!

Rozhodli jsme se loni v létě pro rekonstrukci bytu. Kromě malování a nákupu nových doplňků jsme se domluvili i na vyčištění koberců. Koberce v našem bytě byly už totiž velmi zašlé.

Dle recenzí na internetu jsme nakonec vybrali firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., chemické čištění koberců Ostrava.  Tato firma se zabývá nejenom čištěním koberců, ale specializuje se i na výškové práce, odstraňování graffiti aj.

Koberce čistí tzv. strojovou metodou. Nejdřív jsme se v tom moc neorientovali, ale po pár recenzích, kde zákazníci srovnávali extrakční metodu čištění a strojovou metodu jsme už neváhali a rozhodli se pro čištění koberců kotoučovým strojem. Tato metoda je sice o něco málo nákladnější, ale zato spolehlivější a účinnější. O tom jsme se nakonec sami přesvědčili. Extrakční metoda vaše koberce nikdy dokonale nevyčistí a mohou na kobercích dokonce zůstat fleky.

A SERVIS přijel koberce vyčistit v daný termín a čas. Přesní jako hodinky. I to nás mile potěšilo, u spousty firem, je to problém. Vyměřili si prostory, aby věděli kolik mají použít chemie a začali s čištěním. Při čištění kotoučovým strojem začala vznikat na koberci pěna, kterou nakonec pánové odsáli turbo vysavačem. Díky této metodě byl koberec ihned po vyčištění skoro suchý a vydezinfikovaný. Chemie Bosch RTS, kterou A SERVIS využívá, totiž koberce šetrně zbaví všech roztočů a alergenů.

Výsledek byl perfektní. Koberce byly jako nové a krásně měkké. Celý byt voněl čistotou a my si mohli konečně odpočinout v krásném a,,novém“. Děkujeme!

Práce ve výškách Ostrava, čištění fasád, mytí, nano impregnace oken

Profesionální společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách, mytí oken, fasád Ostrava,  poskytuje svým zákazníkům službu mytí. V této službě je zahrnuto mytí a čištění oken, výloh a různých prosklených ploch. Tuto službu realizují jako jednorázové či nárazové mytí a čištění oken. Firma se v této oblasti pohybuje již řadu let a je zastoupena profesionálním týmem, který zaručí kvalitně provedenou práci.

52319951 - so paulo, brazil, january 31, 2015. worker cleaning windows of a commercial building on january 31, 2015 in sao paulo, brazil.

Zákazníci mohou mytí oken využít, pokud potřebují zbavit prosklené plochy běžného znečištění nebo odstranit nežádoucí nečistoty na prosklených plochách po různých stavebních pracích, rekonstrukcích apod. Pracovníci firmy si poradí i s prosklenými plochami, které se nacházejí na těžko přístupných místech a ve výškách. K takovým případům mytí oken a čištění fasád mají k dispozici horolezeckou i speleologické techniky.

Není problém zajistit mytí oken ve výškách a na těžko dostupných místech pomocí hydraulických ramen a vysokozdvižných plošin. Hydraulická ramena se používají přednostněji, pokud to prostor dovolí. Práce při mytí oken je tak stabilnější a ramena zajišťují mnohem lepší přístup k znečištěným plochám a tím je zaručeno i kvalitnější vyčištění oken.

Nejčastěji se tato služba mytí oken provádí cyklem servisního mytí, kdy intenzita servisního cyklu čištění oken a jiných prosklených ploch je 1x za 60 dní z venkovní strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany. Další servisní cykly, které nabízíme jsou v intervalech 1x za 60 dní a 1x za 90 dní.

Firma však poskytuje i jiné služby, například nano impregnaci skleněných ploch moderní technologií GLP. S ní zůstanou okna až 6 let lesklá a čistá. Tato služba se hodí zejména tam, kde je špatný přístup k mytí oken, nebo kde se nachází skleněná fasáda o velké rozloze, která je v dnešní moderní době častěji a častěji vidět, zejména na firmách či domech, kde jsou kancelářské prostory.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *