full screen background image

Dobrý servis motorových pil a dalšího nářadí – to je PRŮCHA-MOTOROVÉ NÁŘADÍ

Sebelepší stroj a motorové nářadí potřebují kvalitní servis. Výrobci a prodejci vyžadují garanční servis, nutný je servis sezónní, stejně tak potřebujeme místo, kde řešit náhlé poruchy našich strojů a nářadí. Skvělým partnerem je firma PRŮCHA-MOTOROVÉ NÁŘADÍ, která se specializuje zejména na servis, ale nabízí i opravy nářadí.

Firmu PRŮCHA-MOTOROVÉ NÁŘADÍ, která má webové stránky www.prucha-motorovenaradi.cz, najdete v pobočkách v Sušicích, v Klatovech a v Horažďovicích. Specializací společnosti je prodej, oprava nářadí, servis a půjčování motorového nářadí. Jde především o motorové pily, sekačky, křovinořezy a další zahradní mechanizaci. Služby jsou určeny pro soukromé osoby, firmy i samosprávy.

 

Servis, na který je spoleh

Nefunkční zahradní mechanizace, ale ani motorová pila nejsou ničím, co bychom hned vyhodili a pořizovali si nové. Jde často o drahé stroje, kterým prostě dosloužila některá ze součástek. K poškození dojde i při běžném používání. Motorová zařízení je navíc nutné do servisů vozit i k sezónním prohlídkám. Díky nim se prodlouží jejich životnost a rovněž si zajistíme, že nám budou bez poruchy sloužit po celou sezónu.

 

Nic nezkazí víkend tak jako porouchaná motorová pila či sekačka na trávu

Nechte si je opravit v servisu PRŮCHA-MOTOROVÉ NÁŘADÍ. Servisní služby motorového nářadí řeší tým proškolených a zkušených mechaniků, ale i prodavačů, kteří vám poradí s výběrem jiného stroje, pokud zjistíte, že ten váš již nelze, nebo se nevyplatí opravovat. Firma má vždy dostatek naskladněných náhradních dílů. Proto jsou například opravy motorových pil rychlé. Servisní tým je velice ochotný a též profesionální.

 

Záruční servis jako samozřejmost

Na motorové nářadí a stroje zakoupeny u PRŮCHY máte též perfektní záruční a pozáruční servis. Firma vám garantuje, že stroje zakoupené u ní budou mít ten nejlepší servis.




Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *