full screen background image

Hala, nebo stan? Obojí!

Sháníte vhodné místo pro jízdárnu, tenisovou halu či sklad? Pořiďte si mobilní plachtovou halu. Za zlomek ceny haly klasické!
Mobilní skladovací haly jsou v současné době velmi vyhledávaným produktem. Není se ani čemu divit. Za málo peněz zahrají opravdu hodně muziky, jak by řekl básník.

 

Lehké montované stavby

Moderní plachtové haly jsou ve své podstatě lehké montované stavby. Za minimální peníz je v řádu několika hodin postavíte prakticky kdekoliv. A stejně rychle a snadno je složíte a přesunete se s nimi o pozemek dál. Zamlouvá se vám tento scénář? Tak čtěte dál.

 

Odolné a flexibilní

Nenáročné na výstavbu, nosnost podkladu, finance i údržbu. K tomu odolné a maximálně flexibilní. Plachtovou halu si zkrátka maximálně přizpůsobíte svým potřebám. Potřebujete v ní udržovat stálou teplotu? Žádný problém! Postačí, když si ji dovybavíte vytápěním, nebo naopak chladicím systémem.

 

Topení i osvětlení

Vyžadujete, aby v hale i po setmění bylo dobře vidět? Pak si do ní pořídíte kvalitní osvětlení. Budete ji celoročně využívat na jednom místě? V tom případě máte možnost zvolit pevné opláštění. Hodláte ji často přemísťovat? Pak zřejmě zvolíte praktičtější opláštění plachtové. Neobejdete se bez pevné podlahy? Ani tento požadavek nezůstane nevyslyšen.

 

Bohaté možnosti využití

Stejně bohaté jsou i samotné možnosti využití montovaných hal, ať již se jedná o skladovací, sportovní i kulturní účely. Pořádat v montované hale můžete koncerty, jezdecké i tenisové turnaje. Možnosti jejich využití navíc můžete podle potřeby měnit. Přes den si v hale zajezdíte na koni a večer uspořádáte luxusní raut. Taková hala se pak stane nadmíru multifunkčním přístřeškem.

 

Haly ke koupi i pronájmu

Skladovací haly, přístřešky, průmyslové a párty stany prakticky pro jakoukoliv příležitost najdete například v nabídce společnosti Argoservis (argoservis.cz). Halu si od ní můžete odkoupit, nebo pronajmout, což je praktické především v případě pořádání ojedinělé akce. Součástí pronájmu pak samozřejmě je vybavení haly doplňky a nábytkem. Hodláte-li však zastřešených prostor využívat pravidelně, rozhodně zvažte její koupi. Určitě s ní neprohloupíte. Naopak!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *