full screen background image

Hledáte kvalitní, hloubkové čištění koberců v Praze?

Pracuji jako vychovatelka v dětském domově. Všechny pokoje jsou vybaveny koberci. Zařízení funguje už velkou řadu let a na kobercích je to poznat. Zbytky po malování, modelování i po jídle – zašlapané drobečky. Moje sestřenice, která pracuje v mateřské škole, nám doporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Po domluvě s vedením našeho zařízení, jsme firmu pozvali k vyčištění koberců. Pracovníci nám vyšli vstříc velmi ochotně a rychle. Z chvály na tuto firmu jsem očekávala, že výsledky budou skvělé a nemýlila jsem se. Tým pracovníků pracoval důsledně a pilně, takže práce byla hotová za skvělý čas. Brali hezky jeden pokoj po druhém a vzali to opravdu zodpovědně, vynesli nábytek z pokojů a vyčistili každý koberec komplet po celé místnosti.

O jiných firmách vím i z doslechu, že vyčistí koberec kolem skříní a jiného nábytku, takže stěhování nábytku z pokoje nás překvapilo. Tím chci pochválit tuto firmu, že pečlivě odsouvala veškerý nábytek. Nejenže jsme byli nadmíru spokojeni s výkonem tohoto týmu, ale musím říci, že nás překvapili z lidského pohledu. Když se dozvěděli, že pojedou pracovat do dětského domova, firma jim poskytla nějaká firemní trička, klíčenky, propisky a balonky. Když skončili práci, sedli si s dětmi do společenské místnosti a rozdali jim dárečky, které sebou přivezli.

Pokoje s krásně čistými koberci byly ozdobené balonky a u těch nejmenších dětí byli v policích krásní plyšoví medvídci s tričkem loga firmy. Nyní si děti mohou hrát na krásně čistých a voňavých kobercích. Děkuji za tuto zkušenost firmě A SERVIS. Nikdy na tento přístup nezapomeneme a podle toho se zařídíme i v budoucnu jelikož budeme jejich stálými zákazníky.

Roztoči, alergeny nevítání návštěvníci v našich kobercích

Beige carpet

Časem oprýskaný koberec u mých rodičů potřeboval pořádně vyčistit. Absolutně ztratil barvu, a tak jsem si řekla, že bychom jej nechali zrenovovat. Rodičům se moc nelíbilo to, že se bude muset stěhovat a přijdou domů cizí lidé, tak jsem je ujistila, že najdu takové čističe, kteří budou slušní.

U nás v kanceláři pravidelně uklízí jeden pán z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., tak jsem se ho optala na čištění koberců a doporučil mi sám sebe, že umí čistit koberce, protože se tím jejich firma zabývá a navíc nejkvalitnějším druhem čištění koberců v Praze. Tak jsem se s ním domluvila na kdy a kam a mají dojet i s kolegou.

Doma si pracovníky rodiče ohlídali sami. Když jsem je navštívila, všude byla cítit příjemná vůně a koberec byl tak barevný, jako za mého mládí. Rodiče si nestěžovali a naopak si pochvalovali to, jak byli zaměstnanci firmy s prací rychle hotovi a že byli velmi slušní.


TAG


4 x komentováno u “Hledáte kvalitní, hloubkové čištění koberců v Praze?

 1. Radoslav Ochonský napsal:

  Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. se zaměřuje na strojové čištění koberců a podlah v Praze. Strojové čištění koberců zajišťuje náš profesionální tým pracovníků, kteří dokáží velmi kvalitně vyčistit koberce jakékoliv plochy. Máme k dispozici několik poboček. Při úklidu používáme šetrné čistící prostředky a moderní vybavení, které naše úklidové práce zrychluje a zaručuje jejich kvalitu. Kvalitu provedené práce a dokonale vyčištěný koberec zajistíme pomocí strojové metody čištění za využití kotoučového stroje. Váš koberec vyčistíme pomocí dezinfekční chemie, která je vhodná i potravinářského a zdravotnického prostředí. Na závadu není ani domácím mazlíčkům. Chemie Bosch RTS je nejprve nanesena na koberec a chvíli se nechá působit. Poté je celý povrch koberce podroben působení kotoučového stroje s kartáčem, který důkladně koberec vykartáčuje. Jakmile je kartáčování u konce, veškeré nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vlhkost z koberce jsou odsáty za použití vysoce výkonného třímotorového vysavače s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Pokud jsou dokončeny všechny fáze čištění koberců, necháme koberec ještě nějakou chvíli, aby dokonale vyschnul. V případě, že žádáte službu strojové čištění podlah, je důležité zvolit šetrnou čistící chemii. Pro všechny hloubkové čištění používáme vždy zásaditou chemii. Pouze v případě, že provádíme úklid po stavebních či rekonstrukčních činnostech, používáme kyselou chemii, která dokáže spolehlivě vyčistit všechny vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Tato kyselá chemie se na jiné strojové čištění podlah nehodí, jelikož je velmi agresivní a mohlo by dojít k poškození některých citlivých podlah. V žádném případě nemůžeme využít kyselou chemii na čištění přírodních a kamenných podlah ani pokud provádíme úklid po stavebních pracích, jelikož by nepříznivě ovlivnila jejich konečný vzhled. Tento jednokotoučový stroj můžeme označit za nejúčinnější drhnoucí stroj. Naše firma při strojovém čištění podlah dokáže zajistit i zakonzervování podlahy prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku). Když se podlaha nechá ošetřit voskem, mnohem lépe se udržuje, její životnost se prodlouží a je zabráněno hlubšímu znečištění.

 2. Helena Dubská napsal:

  Potřebovala jsem vyčistit koberec profesionálně, tak jsem se obrátila na jednu firmu, ale nebyla to ta správná volba. Vyčistili mi koberec párou, na první pohled to vypadalo dobře, ale dlouho byl mokrý a pak najednou vylezly všechny fleky, co na něm byly a byly ještě větší než předtím. Chtělo se mi z toho brečet, ale kamarádka mi řekla, že ať si z toho nic nedělám, že mi dá doporučení na jinou firmu, která čistí koberce strojovou metodou a ne párou. Tak jsem dostala kontakt na tuto firmu a domluvila si termín čištění koberce. Přišli 2 pracovníci firmy a pustili se do díla. Ubezpečili mě, že koberec není ještě zničený a že jsou schopni ho dát do kupy, aby ještě sloužil další léta. Byla jsem opravdu příjemně překvapená, že jsou profesionálové a že výsledek je ohromující. Jsem ráda, že jsem využila jejich služeb.

 3. Ivan Krátký napsal:

  Jste schopni odstranit skvrny od čehokoliv? I třeba od oleje?

 4. Lenka Strohá napsal:

  Dobrý den,
  máme doma koberec s dlouhými vlákny. Za jak dlouho po čištění může být suchý? Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *