full screen background image

Hvězdné nebe – dekorativní osvětlení vhodné do domácností i firem

Možná už jste se s hvězdným nebem někde setkali, jen nevíte, že je řeč o něm. Možná jej znáte pod názvem světelná vlákna. V každém případě jde o jemné, decentní osvětlení, které může být bílé nebo barevné a instalovat jej můžete pro vytvoření hezké atmosféry v interiéru i exteriéru. Používá se v domech, bytech, ale také ve firmách, kde pomáhá vytvořit moderní, pohodové a hezké prostředí.

 

Světelná vlákna, seznamte se

Hvězdné nebe neboli světelná vlákna slouží k nejrůznějším aplikacím. Nejčastěji se používají do obývacích pokojů, ložnic, také do pokojů náctiletých potomků, kteří jsou za přítmí nebo intimní osvětlení velmi rádi. Stejně tak je ale můžete umístit do saun, na terasy, do kino sálů, do masážních salonů nebo kdekoli, kde chcete zákazníkům navodit příjemnou, klidnou atmosféru. Díky tomu, že se dá samotný LED zdroj umístit do vodotěsné krabičky, lze provést instalaci také ve vlhkém prostředí, dokonce až ve vodě, např. v jezírku nebo bazénu.

 

Sady pro pohodlnou montáž

Na webových stránkách ampul.eu najdete kvalitní e-shop, který nabízí jak samotná světelná vlákna v různých délkách s různými průměry, tak LED zdroje pro hvězdné nebe. Koupit si ale můžete i velmi praktické sady, čímž ušetříte práci se stříháním. Zvolit můžete také celé role.

Zdroje jsou převážně RGB + W tedy barevné plus čistě bílá. Co se týče ovládání, zvolit můžete RF ovladač nebo Bluetooth.

Nejste si jisti, zda zvládnete montáž hvězdného nebe svépomocí? V tom případě stačí u objednávky zboží uvést, že si přejete provést instalaci prodejcem, a ten se o to postará.

Podívejte se na kompletní nabídku z kategorie hvězdné nebe nebo světelných vláken. Pokud se pro něj rozhodnete, budete jistě spokojeni, ať už jej umístíte domů nebo do vaší firmy. Více na ampul.eu.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *