full screen background image

Sledování vozidel s podporou GPS

Se sledováním vozidel za pomoci GPS máte svůj automobil vždy na pod dohledem. Během několika vteřin zjistíte, kde se vaše vozidlo právě teď nachází. U firem bývá GPS sledování nepostradatelnou součástí každodenní činnosti. Jak jinak poslat svého zaměstnance, který se zrovna pohybuje zvolenému místu, než když víte, kde je. A také se vám nemůže stát, že vám některý z nich třeba vyjíždí naftu při soukromých aktivitách.

V LogBookie máte sledování vozidel vždy po ruce. Lokalizace vozidla se provádí pomocí údajů GPS. Díky tomu můžete kdykoli živě sledovat, kde se vaše vozidla na silnici nacházejí. Naše aplikace definujte jednotlivá standardní parkovací místa a zjistěte, která vozidla se nacházejí v areálu společnosti a která nikoliv. LogBookie je flexibilní. Díky sledování GPS můžete reagovat na mimořádné události nebo změny schůzek na poslední chvíli, neztrácet čas a zůstat v klidu.

 

Jak funguje lokalizace vozidla

Ve vozidlech jsou instalována příslušná GPS zařízení pro sledování vozidel. Samotná lokalizace vozidla se provádí pomocí lokalizačního softwaru vozidla připojeného k přijímači. V reálném čase ukazuje, kde se vozidla nacházejí, zaznamenává pohybové profily a například projeté trasy. GPS sledování vozidel je tedy dobrým nástrojem pro optimalizaci procesů ve vozovém parku. Instalace je snadná a možná pro každé vozidlo.

 

Monitoring vozidel nové generace

LogBookie vám snižují náklady a šetří čas. Vytvoří pro vás GPS knihu jízd a dokáže sledovat vozidla po celé EU. Zabrání zneužívání firemních vozidel, přísně hlídá spotřebu paliva a zvyšuje výkonnost zaměstnanců.

Moderní technologie, která je velmi efektivní a snadno zpracovatelná i do vašeho firemního procesu. Pro více informací jděte na www.logbookie.eu.

DHO s. r. o.
Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *