full screen background image

Inovativní novinky posouvají možnosti stále kupředu

Společnost K-system se pohybuje na českém a slovenském trhu se stínící technikou již od roku 1991. Za ta léta vymyslela, a především zrealizovala řadu významných vylepšení a novinek. Od roku 2002 své výrobky označuje ochrannou známkou K-system. Novinky v oblasti stínících systémů přináší i nyní, v roce 2017. Vedle vylepšeného modelu celistvé duolišty, žaluzie snížily hladinu hluku při silném větru, nyní můžete vyzkoušet i inovativní zateplovací polystyren ve tvaru písmene U. Jak novinka společnosti K-system funguje?

 

U-profil vylepšuje tepelně-izolační vlastnosti

Inovativní zateplovací polystyren s U-profilem je určen pro montáž venkovních okenních žaluzií do zatepleného ostění. U-profil s názvem „SU-23“ a „SUP-23“ nabízí vylepšené tepelně-izolační vlastnosti. Firma vyřešila i kompletní postup při montáži zateplovacího polystyrenu, včetně napojení na venkovní parapet, aby nedocházelo k zatékání vody pod zateplení.

 cesky-prumysl.cz_ksystem_cz_01

Přesah U-profilu přes polystyren je 4 mm, což s rezervou vyhovuje normě ETIC, která udává přesah u polystyrénových izolací minimálně 3 mm. Podrobný návod, jak instalovat zateplovací polystyrenový U-profil najdete na stránkách společnosti K-system.

 

K-system vytváří povědomí o stínící technice

Společnost K-system není jen výrobce a letitý inovátor, ale odborníci z řad firmy spolupracují s médii, formují vkus a komentují trendy v oblasti stínící techniky. Vedoucí obchodní a marketingové divize K-system paní Andrea Kúdelová odpovídala na otázky časopisu „Stavebníctvo“, kde řešila nové přístupy v oblasti stínící techniky, zdali existují nové trendy či jaké jsou vztahy mezi estetikou a funkčností.

cesky-prumysl.cz_ksystem_cz_02

Zajímavé byly její myšlenky, které se týkaly detailů, jež přinášejí vyšší uživatelský komfort, plně automatizované stínící techniky a době, co dělá stínící technika, když pán domu není doma.

V nabídce společnosti K-systém najdete vedle technologických novinek i širokou nabídku kvalitní stínící techniky; interiérové horizontální i vertikální žaluzie, exteriérové žaluzie, včetně sítí proti hmyzu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *