full screen background image

Jak a proč se stát pronajímatelem?

Realitní trh se potýká s problémem. Ve městech chybí nájemní byty. Ty jsou vyhledávané zejména studenty a mladou generací, která startuje své v singles nebo párovém bydlení. Na jeden volný byt, inzerovaný v Brně, se běžně hlásí desítky zájemců. Poptávka zde silně převyšuje nabídku, což nahrává zejména spekulantům.

Anonymní inzeráty pod značkou nejsou nejlepším řešením pronájmu bytu. Obvykle žádají obrovskou kauci a netransparentní podmínky. Ať už jste na straně nájemce nebo se hodláte stát pronajímatelem, neváhejte se obrátit na realitní kancelář Brno. Nejenže mají zmapovanou mapu volných kapacit a dokáží poradit a doporučit, ale zároveň jsou zárukou korektního jednání.

 

Bezpečný pronájem

Pokud jste majitelem bytu, který nemáte využitý a stále se nemůžete rozhodnout, zda jej poskytnout k pronájmu, neváhejte své pochybnosti konzultovat s odborníky. Byla by škoda nevyužít jeho potenciálu vydělávat peníze a nechat ho ležet ladem. Každý byt, který se dostane do realitního systému pronájem bytu Brno, je nabízen pouze prověřeným a solventním zájemcům. Nemůže se tak stát, že se do vašeho majetku dostanou lidé nepřizpůsobiví nebo lidé, kteří nejsou schopní platit své závazky. Realitní makléř je toho garantem a stává se prostředníkem smluvního závazku.

 

Kompletní servis s individuálním přístupem

Kontaktovat realitní makléře v Brně se vyplatí, protože na trhu fungují více než deset let a mají o bytech největší přehled. Díky mnoha zkušenostem z praxe poskytují bezchybný servis a všechny služby, které souvisí s prodejem, pronájmem či výměnou nemovitostí. Cílí na individuální přístup, vždy se jim dovoláte a není problém vše probrat osobně. Žádná otázka není tabu a nikdy se vám nestane, že vás makléř odbude nedostatkem času.

Každý z nás se může dostat do situace, kdy bude například v případě rozvodu nebo ztráty bydlení z jiného akutního důvodu narychlo hledat bydlení. Nájemní byty jsou k tomu stvořeny. Unicareal se snaží být pro každého klienta spolehlivým partnerem a zajistit především bezpečný a hladký průběh realitních transakcí. Jde nám o dobré vztahy, protože i v době internetu platí, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *