full screen background image

Jak najít spolehlivého parťáka pro přepravu nadměrných nákladů

Přeprava nadrozměrných zásilek je náročnou disciplínou. Pro zákazníka není vždy úplně jednoduché najít spolehlivého partnera, který dokáže rychle a bezproblémově zajistit přepravu velkých nákladů, které nesplňují maximální limity pro hmotnost a rozměry. Transport takové zásilky navíc vyžaduje vyřízení celé řady různých povolení, především od regionálních a státních orgánů. Pokud se jedná dokonce o mezinárodní přepravu nadměrných nákladů, je třeba mít velký přehled o jednotlivých státech, skrze které bude přeprava realizována. Pravidla nadrozměrné dopravy se v jednotlivých státech v rámci celé Evropy liší stejně tak jako postupy pro získání potřebných povolení.

Řešíte i vy jak dostat váš cenný nadrozměrný náklad tam, kam potřebujete, a neradi byste se spálili při výběru přepravce? Při volbě partnera v oblasti spedice vašeho nadměrného zboží si dejte záležet. Takováto přeprava vyžaduje ne jen zkušenosti a know-how, ale i techniku a plně individuální přístup. Nejméně starostí budete mít s takovou společností, která se o vaši nadměrnou zásilku postará od nakládky až po vykládku. Ví, jak obstarat všechny potřebné dokumenty, a zajistí i doprovodná vozidla. Celou cestu správně načasuje i vzhledem k maximální povolené rychlosti.

Pokud máte požadavek na přepravu objemově či hmotnostně nadrozměrného nákladu, obraťte se na společnost Joppa Logistics. Ochotně vám připravíme časově i cenově optimální řešení. Nejprve zmapujeme a zoptimalizujeme trasu nákladu. Pochopitelně zajistíme potřebná povolení a doprovodné služby. Náklad technicky zabezpečíme po celé trase převozu. Samozřejmostí je pojištění v rámci úmluv CMR. Rozhodně není problém ani zajistit pojištění přepravovaného nákladu nad rámec CMR. Součástí našich služeb je i dohled nad stavem a pohybem nákladu. Samotná přeprava je pak realizovaná od dveří ke dveřím (door to door) přesně dle vašich požadavků. Možné je dohodnout si i dodání jak z tak i do evropského námořního přístavu. Ponechte vaše starosti profesionálům.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *