full screen background image

Jak ochránit sebe i svůj majetek

Může se nám to nelíbit, ale dnešní doba nepřeje nezamčeným domům, otevřeným oknům a spoléhání se na dobrotu lidí. Zloději číhají všude a jakákoli příležitost je pro ně výzvou. Jak jim práci ztížit a svůj majetek mít pod dohledem?

Rodinný dům má většinou kolem sebe pozemek a tak je přece jen trochu těžší mít vše pod kontrolou ve srovnání s bytem na sídlišti. Tam je zase často problém pohyb osob na společných prostorách, v chodbách a na schodištích. Nikdo nechce, ať už bydlí v domě nebo v bytě, aby se kolem jeho domova procházeli neznámí a nebezpeční lidé s nekalými úmysly. Pohlídají vás bezpečnostní kamery, které lze umístit na dům nebo kamkoli, kde jsou potřeba. Společné schodiště, vjezd do garáže i vnitřek domu či bytu, to vše může být pod kamerovým dohledem a tedy v bezpečí.

Pod neustálým dohledem ale nepotřebujeme mít jen dům. Také firemní objekty, kanceláře, dílna nebo sklad vyžadují zvýšenou ostražitost a zabezpečení proti zlodějům. Tam pak pomůže efektivní kamerový systém se záznamovým zařízením, které je s kamerami propojené přes WiFi. V obchodních prostorách nebo větším skladu se vyplatí rozmístit kamery do více míst, aby zabíraly celou plochu objektu i přístupy do něj a omezit mrtvá místa, kam kamery nedosáhnou. Jednoduchá instalace kamer usnadní také hlídání například příjezdové cesty, parkoviště nebo zadního traktu domu či únikový východ, zkrátka všechny potencionální rizikové přístupy do objektu.

Chránit svůj majetek i svou rodinu je potřeba každý den a kamerový systém je způsob, jak vědět o všem, co se na sledovaných místech děje, i když na nich zrovna nejste. Díky moderním technologiím tak můžete mít svůj dům pod dohledem i na dovolené v zahraničí nebo obchodní cestě a vy můžete klidně spát. Záznamové zařízení umožní podívat se i zpětně, zda byl ve vašem okolí klid a nikdo zde nic nezkoušel.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *