full screen background image

Jak si poradit s velkým množstvím jemného prachu v provozech?

Jemný prach ve velkém množství, který se vyskytuje například v potravinářství nebo stavebnictví je velkým zdravotním rizikem. Firma Kärcher představuje výkonné profesionální vysavače, které jsou koncipovány do prašných provozů.

Při celé řadě činností ve stavebnictví, potravinářství, nebo v dalších průmyslových odvětvích vzniká velké množství velmi jemného prachu, který představuje obrovské zdravotní riziko. Naše plíce nejsou na takovou zátěž připraveny. Velká množství vdechnutých karcinogenních, alergenních a jiných částeček může způsobit vážné zdravotní komplikace a následně i těžká onemocnění. Proto je zejména ve stavebnictví, potravinářství i dalším průmyslu stále potřeba omezovat množství prachu. Speciálně pro práci v těchto prostředích vyvinula společnost Kärcher řadu profesionálních vysavačů. Jednotlivé výrobky jsou koncipovány dle speciálních tříd prachu tak, aby jej bezpečně dokázaly odstranit.

Výkonný mobilní mokro-suchý vysavač NT 65/2 Tact2  pro vysávání mokrých i suchých nečistot disponuje konstantě vysokým výkonem sání zásluhou dvou motorů a dlouhé životnosti filtrů. Díky tomu je možné pracovat bez přerušování a nutnosti výměny filtrů. Vysavače NT firmy Kärcher se systémem Tact² jsou kompletní systémy k likvidaci velkých množství jemného prachu, ale i hrubých nečistot a vody. Vysavače navíc umožňuje bezpečné odkládání nářadí přímo na hlavu zařízení.

Více informací o profesionální řadě vysavačů naleznete na www.karcher.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *