full screen background image

Mezinárodní přeprava zásilek? Zvažte námořní!

Potřebujete přepravit zásilku do zahraničí? Nebo dokonce přes oceán? Pokud na ni adresát nespěchá, pošlete ji po moři!

Námořní doprava v současné době patří mezi nejdůležitější hospodářská odvětví. Vodami moří a oceánů proplouvají čím dál rozměrnější nákladní lodě s ohromnými přepravními kontejnery schopnými pojmout obrovské množství zboží. Ale také potravin, automobilů, nafty a dalších produktů. Po moři dnes tak můžete poslat téměř všechno.

 

Po moři se přepravuje osmdesát procent veškerého zboží

Podle statistik má lodní doprava v celosvětovém měřítku na svých bedrech převoz až osmdesáti procent veškerého zboží, což rozhodně není málo. Důvody jsou jasné. Námořní přeprava kontejnerů je ve srovnání například s dopravou leteckou levná. I když pomalá, a adresát si na své zboží musí v závislosti na přepravované vzdálenosti nějaký ten týden počkat.

 

Námořní doprava ekologická

Dalším pozitivem námořní dopravy je její malá uhlíková stopa. Vezměte si, že po moři se přemisťuje i Greta Thunbergová, byť ta se spíše plachtí plavidly poháněnými obnovitelnými zdroji. Ty by zřejmě obrovskou nákladní loď neutáhly, ale i tak emise oxidu uhličitého propočítané na jednu tunu přepravovaného zboží jsou u námořní dopravy mnohem nižší než u ostatních druhů dopravy.

 

Přepravu zboží svěřte profesionálům

Námořní dopravu najdete v portfoliu mnoha spedičních společností. Jednou z nejrenomovanějších bezesporu je MULTITRANS CZ S.R.O., v jejíž nabídce najdete také dopravu kamionovou, železniční i leteckou. Stejně jako spediční služby spojené se skladováním a logistikou. Problémem samozřejmě není ani doprava „kombinovaná“. Váš náklad tak může cestovat po souši i po vodě. Nebo po souši a ve vzduchu. Za velmi příznivou cenu. Více informací najdete přímo na stránkách společnosti www.multitrans.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *