full screen background image

Jak ušetřit za dodávku energií?

Výdaje za energie se řadí k položkám, které významnou měrou zatěžují rodinný rozpočet. Z toho důvodu se nevyplatí zůstávat u nevýhodného dodavatele energií. Jak získat tu nejlepší cenu za elektřinu a plyn?

 

Můžete ušetřit až tisíce korun ročně

Prvním krokem, jak se dostat k levné elektřině, je změna dodavatele energií. Vyberte si takového, který před vámi nebude zatajovat žádné skryté ani aktivační poplatky, nabízí srozumitelné vyúčtování a zakládá si na vstřícném prozákaznickém přístupu. Zároveň vyřídí veškerou administrativu a nebude vás nutit k upisování se k několikaletým závazkům. Abyste zjistili, kolik můžete oproti stávajícímu stavu ušetřit, stačí vyplnit jednoduchý online formulář, do něhož zadáte vaše měsíční výdaje za elektřinu. Na jeho základě budete následně kontaktováni energetickým poradcem.

 

Neplaťte za plyn víc, než musíte

Levný plyn přijde vhod zejména v případě, pokud jím vytápíte svou domácnost. Nemalou částku za něho ovšem měsíčně zaplatíte, i když ho využíváte pouze k ohřevu teplé vody či k vaření. Z toho důvodu byste neměli dát hned na nejlevnější nabídku, nýbrž volte dodavatele, jenž vám neslibuje nemožné. Jedním takovým je společnost Epet, která nabízí skutečně férové jednání.

 

Přejít k novému dodavateli energií je tak snadné

Na stránkách https://www.epet.cz/ se dozvíte, že ke změně dodávky energií stačí udělat 4 jednoduché kroky. První dobrou zprávou je, že svého současného dodavatele energií vůbec nemusíte o plánovaném odchodu informovat. Pomocí online formuláře pošlete společnosti Epet veškeré údaje ohledně vašeho odběrného místa. Na základě toho vám bude vystavena smlouva přímo na míru. Po jejím odsouhlasení a podepsání zařídí Epet vše potřebné i na straně vašeho stávajícího dodavatele. Vy se tak nemusíte o nic dalšího starat a během několika dnů je změna energií kompletně hotová.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *