full screen background image

Jak v byznyse ušetřit náklady?

Podnikání je tvrdý chleba, zejména v této nelehké době. Možná se děsíte toho, co nám přinesou další dny a měsíce, kdy nikdo neví, jaká bude ekonomická situace a vývoj na burzách. Jedno je jisté, kdo může ušetřit, ať tak činí a dělá si zásoby. Jak na to, poradíme vzápětí.

Zásoby lze vytvořit ze zisku, což je v dnešní době poměrně složité. Nebo lze bonusy vytvořit z úspor. Jak na to, mohou poradit krizoví manažeři za tisícovou úplatu, nebo vám to zadarmo pošeptáme my.

 

Přestěhujte sídlo

Velké peníze navíc získáte, pokud si zavedete sídlo firmy na sdílené adrese. Prakticky to znamená, opustit své současné nákladné kanceláře a vybrat si z osmi objektů v Praze, které vám budou novým, legislativně odpovídajícím domovem. Díky dumpingovým cenám, které začínají od neuvěřitelných 200 korun měsíčně, lze ušetřit desítky tisíc za pronájem, energie a provoz měsíčně.

Sídlo společnosti bude navíc spojeno s lukrativní adresou, která bude pro vaši firmu dobrou vizitkou. Virtuální kancelář, která v osmi vybraných objektech pod hlavičkou Central Office sídlí, vám poskytne velmi dobré funkční administrativní zázemí a podporu. V praxi to znamená, že můžete propustit a ušetříte i za sekretářky. Jejich práci zvládnou virtuální asistentky, jež vám budou vyřizovat poštou i telefonní hovory.

 

Propusťte sekretářky

Mít k dispozici virtuální kancelář, je výhodné. Prakticky vzato za vás vyřeší veškerou byrokracii,  nestresuje a nenutí vás být denně na místě. Můžete se s klidným svědomím věnovat pouze svému byznysu a nelámat si hlavu administrativními záležitostmi, které vám může dělat externí facility. Toto platí zejména pro profese, pro jejichž výkon není skutečná kancelář potřebná. Jedná se o stavební firmy, vývojáře IT, daňové či finanční poradce a další.

Sídlo firmy v Praze je výhodné i z hlediska kontrolních činností a případných perzekucí. Přesunout své sídlo firmy a kanceláře pod vytíženější Finanční úřad se vyplatí. Podle průzkumů se perioda finančních kontrol v různých městech ČR svou vytížeností liší až dvacetinásobně. Proto je pro některé podnikatele výhodné se co nejvíce vyhnout tomuto stresujícímu faktoru.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *