full screen background image

Správná doba pro e-shop? Právě teď!

Máte vlastní webové stránky a již nějakou dobu si pohráváte s myšlenkou, že byste rozjeli i svůj vlastní e-shop? Právě v tuto chvíli je na to nejlepší doba. V současné době, kdy jsou obchody zavřené a některé zboží je nedostupné, je e-shop tím, co lidé hledají, když nakupují online. Víte, jak na to?

 

Produkty na e-shopu

V dnešní online době je vytvoření e-shopu tím nejlepším krokem, co můžete pro své podnikání udělat. Pokud nabízíte konkrétní produkty vyfoťte je, připravte si k nim popisky a umístěte na internet i s cenou. V případě, že byste něco z toho nezvládli, oslovte marketingovou agenturu, která vám s webovou prezentací i tvorbou e-shopu pomůže.

 

Nabídka služeb

Nezoufejte ani v případě, že nabízíte služby. Připravte si opět jednotlivé popisky služeb, ze kterých můžete přidat i ukázku. Například pomocí videa, fotografií nebo třeba referencí spokojených zákazníků. Vytvořte si ceník a pomocí webové stránky nabídněte své služby okolí. Pokud se jedná o služby, které nejsou v současné době možné, využijte práci grafického studia a nechte si vytvořit poukazy na danou službu. Poukaz nebo voucher s otevřeným datem je ideální dárek.

 

Odkaz na webové stránce

Máte-li vlastní webovou stránku, není nic jednoduššího než přidat záložku e-shopu a rovnou tak odkazovat na koupi předmětů. Na webové stránce můžete mít navíc i vlastní blog, kde budete popisovat jednotlivé produkty nebo služby v zajímavých článcích. SEO články s klíčovými slovy, pro lepší vyhledávanost, vám dokáže zajistit digitální agentura.

 

Tvorba e-shopu

E-shop není jen otázkou krátké doby, ale i v případě, že budou opět všechny služby dostupné osobně a kamenné obchody znovu otevřou, váš online obchod může dál fungovat. Je možnost, že si v něm klienti zboží objednají a následně vyzvednou osobně. V dnešní době chce čím dál víc lidí nakupovat z pohodlí svého domova, pokud tedy máte tu možnost, rozhodně neváhejte a e-shop si pořiďte.

 

Sdílení na sociálních sítích

Dalším funkčním nástrojem online marketingu je i sdílení na sociálních sítích. Založte si firemní Facebook a Instagram. Nabídněte své služby a produkty i zde, přidejte fotografie, popisky a odkazujte také na nový e-shop a možnost nakoupit u vás online.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *