full screen background image

Jak vylepšit stav automobilu? Pomohou nové i náhradní díly

Osobní a užitkové automobily poměrně rychle ztrácejí na své hodnotě. Zvláště tehdy, když se o ně jako majitelé řádně nestaráte, jejich životnost se výrazně zkracuje. Stejně tak se snižuje pohodlí během jízdy. Jaké součástky lze bez problémů vyměnit svépomocí?

 

Sedadla do auta

Jezdíte-li opravdu často a do vozidla se nebojíte usednout třeba ani v pracovních oděvech, logicky tím trpí sedačky a jejich potahy. Kvůli protrženým potahům samozřejmě nemá cenu hned kupovat nový vůz. Stačí si najít vhodného prodejce, který nabízí nová, případně zánovní sedadla do auta, potažmo jejich jednotlivé části. Výměnu a opravu pak hravě zvládne každý trochu zručný kutil, rychle vám tyto komponenty vymění za mírný poplatek rovněž v autoservisu.

 

Zrcátka

U automobilů jsou jednou z nejcitlivějších součástek zrcátka. Především jde o ta boční. Snadno se stane, že vám je poškodí nějaký vandal, případně když se lehce srazíte s jiným vozidlem, mohou se rychle urazit. Leckdy se však stane i to, že se poškodí vnitřní zpětné zrcátko. Na tento detail nesmíte zapomínat, protože zpětná zrcátka v osobních automobilech hrají významnou roli.

 

Motor

K prodloužení životnosti automobilu je samozřejmě nezbytné si všímat toho, jakým způsobem pracuje motor. Pakliže dochází ke snižování jeho výkonu, může tkvět problém v mnoha bodech. Jednou z nejvíce postižených součástek přitom bývá hlava motoru. Tu si ale na většinu značek a modelů vozidel můžete opět bez problémů sehnat. A pokud nevíte, na koho se obrátit, zkuste navštívit webové stránky prodejce autodilyvojkov.cz. Na nich najdete nové i použité náhradní díly, a to nejen hlavy motoru, ale třeba i zmíněné vnitřní zpětné zrcátko, sedadla do auta a mnoho dalších prvků, díky nimž prodloužíte životnost svého vozidla, ušetříte nemalé množství finančních prostředků a zvýšíte komfort, což oceníte při každé další cestě.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *