full screen background image

Jak zjistit DNA firmy? Klíčem je WORKtest

V současné době je poměrně těžké udržet se na tolik rozmanitém trhu, protože konkurence je v takřka všech odvětvích vysoká. Projekt WORKtest, za kterým stojí společnost ASSESSMENT, však nabízí ideální řešení mapující potenciál firmy. Jedná se o zjištění DNA firmy, přičemž výsledky vám prozradí, jaké jsou její reálné hodnoty či jaký potenciál mají její zaměstnanci. Stejně tak se dozvíte, zda je vaše společnost schopna naplňovat vaše vize a cíle.

V neposlední řadě DNA firem dokáže předurčit jejich konkurenceschopnost na dnešním trhu. WORKtest nejprve porovná skutečný a optimální stav firmy a vypracuje studii DNA, na jejímž konci vám doporučí, jaké změny a úpravy ve firmě udělat, abyste ji nasměrovali správnou cestou. V dokumentu, který od WORKtestu obdržíte, budete mít také k dispozici graficky zpracované hodnoty, stejně tak se dopídíte toho, jaký je status vaší společnosti, zda je zdravá a konkurenceschopná. DNA firem dokáže ještě odhalit, jestli firma momentálně stagnuje, rozvíjí se, ale také jestli je agilní, dynamická a dravá.

 

Co vám DNA firmy prozradí?

Dokážete si odpovědět na otázky, jako: „Jakou identickou hodnotu z hlediska lidských zdrojů vaše firma má? Jsou zaměstnanci výkonní? Jaké hodnoty firma má? Směřuje ke stanovenému cíli?“ Právě na dané otázky vám poskytne odpověď DNA. Snadno se tak zjišťují hodnoty firem, na nichž potom mohou podnikatelé stavět své úspěšné podnikání.

 

Proč byste si měli nechat udělat DNA vaší firmy?

Jestliže se vám poslední dobou zdá, že společnost stagnuje a zaměstnanci nepracují efektivně, DNA firem je ideální způsob, jak získat data, jež vám napomohou v růstu a stabilizaci vaší firmy. WORKtest dokáže ověřenými metodami určit skutečný stav i atmosféru ve firmě, porovná data s jinými společnostmi a zlepší celkově vaše řízení, motivaci a angažovanost. Jakmile se zjistí DNA vaší firmy, budete vědět, jak pokračovat v její stabilizaci a řídit fluktuaci.

 

Zájmové hodnoty, na které se DNA zaměřuje

WORKtest vymezil pět zájmových hodnot, na které se v rámci DNA specializuje. Právě uvedené hodnoty je nezbytné zlepšovat, protože jedině tak docílíte úspěšné firmy, se kterou budete spokojeni nejen vy, ale také vaši zaměstnanci a zákazníci. Jedná se o následující zájmové hodnoty:

  • vitalita firmy – motivace zaměstnanců,
  • srdce firmy – přátelský, ohleduplný a tolerantní přístup,
  • dynamika firmy – angažovanost zaměstnanců,
  • hodnoty firmy – etika, morální hodnoty, odpovědnost,
  • zranitelnost firmy – rizikové faktory, prokrastinace, syndrom vyhoření.

Pokud tedy hledáte způsob, jak zvýšit spokojenost zákazníků, ale také obrat a prodejnost vaší firmy, obraťte se na projekt WORKtest. Prozradí vám nejlepší a nejhorší ukazatele výkonu, prověří angažovanost vašich pracovníků a zvýší celkově efektivitu firmy. Právě efektivní firma je základem úspěšného podnikání.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *