full screen background image

Kdo Vám v Praze strojně vyčistí lité podlahy a koberce

V naší sportovní hale jsme potřebovali vyčistit litou podlahu a v šatnách koberce. Dlouho jsme hledali profesionální spolehlivou firmu, až jsme našli doporučení na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Profesionálně čistí všechny typy podlah a svoji profesi provádí už několik let. S firmou jsem se zkontaktoval a domluvil termín, kdy mohou koberce a halu vyčistit.

Potřebovali jsme tuto práci provést přes noc a velmi ochotně nám s tímto požadavkem vyšli vstříc. Večer na domluvený den přijel tým čtyř profesionálních pracovníků a po půl noci měli svoji práci perfektně hotovou. Byl jsem opravdu mile překvapen, jak si poradili s vyčištěním jak podlahy v hale, tak i koberců v šatnách.

K čištění používají profesionální kotoučový stroj, který perfektně a přitom šetrně zvládne vyčistit i ty největší nečistoty. Používají účinnou chemii, která vše vydezinfikuje a provoní. Je na víc zdravotně nezávadná, což jsem pro čištění podlahy ve sportovní hale uvítal. Ze začátku jsem měl obavy z míst, kde byly škrkance od černých podrážek, že na podlaze zůstanou a nepůjdou vyčistit.

Po vyčištění bylo všechno k mé spokojenosti čisté. Koberce v šatnách byly natolik špinavé, že jsem se už smiřoval s tím, že nepůjdou vyčistit a budou se muset vyměnit. Kotoučový stroj s kartáčem na koberce všechnu nečistotu odstranil, barvy jsou zase svěží a místa kde se nejvíce chodí, jsou bezvadně načesané a čisté. Opravdu jsem ani nedoufal v tak perfektní výsledek vyčištění všech ploch. Když jsem viděl, jak jim práce jde, bylo radost se na ně dívat.

Navíc mi ve sprchách perfektně vyčistili i dlažbu, o kterou se jinak stará naše paní uklízečka. Ta když ráno přišla na úklid, byla doslova v šoku, že dlažba vypadala jako nová. Jsem rád, že jsem poznal tak šikovnou firmu na úklid. Velmi rád A SERVIS oslovím i v příštím čištění podlah a koberců v naší sportovní hale.

Mají skvělé a šikovné pracovníky, na které je spoleh. Všem mohu tuto firmu jen doporučit a jejich službu strojové čištění koberců Praha a strojové čištění podlah. Dobrých firem není nikdy dost. Tak i vy mějte šťastnou ruku při výběru. Tímto chci poděkovat za bezvadnou práci firmě A SERVIS LIPKA.

Úklid po stavbě,  mytí oken, výloh, čištění impregnace fasád, žaluzií, markýz, podlah

Zákazníkům firma  A SERVIS LIPKA, s. r. o. nabízí v Praze i řadu jiných servisních i jednorázových služeb, především postavební úklid domácností, kanceláří, firem, úklid po stavebních činnostech. Tyto úklidy provádí v obchodních centrech, kancelářských komplexech, na administrativních budovách, v objektech institucí, ve školách a v privátním sektoru.

02 Podlahy43

Zde taky poskytují nárazovou službu čištění a voskování podlah. Specializují se nejen na mytí oken a výloh včetně jejich nano nátěru impregnace oken, ale i na mytí a čištění markýz-lamel-žaluzií včetně jejich impregnace. Mytí a leštění výloh včetně impregnace zajišťují pro velkou část soukromých subjektů a velkých i menších firem na celém území České republiky, Slovensku, Rakousku a Německu.

Dále nabízí v Praze i mytí a čištění oken ve výškách. Odborně kvalifikovaní pracovníci dovedou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu oken, výloh, skleněných fasád, i ve výškách a v těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Navíc nabízí aplikaci samočisticí hydrofobní nano impregnaci oken, která Vaše okna a výlohy ochrání před nepříznivými vlivy UV záření, rzí a hmyzem. Tato nanovrstva nátěru oken, chrání Vaše prosklené plochy, prodlužuje jim životnost a doporučuji GSP impregnaci aplikovat na skleněné výplně, které jsou těžce přístupné a ve výškách.

Svým zákazníkům nejčastěji doporučuí mytí a čištění výloh ve výškách z hydraulického ramene nebo montážní plošiny. Často jsou poptávání před otevřením prodejen a před zahájením provozovnu nových prodejen zajistit stržení, odstranění krycích polepů z výloh, stržení sundání folií ze skel, odstranění celo polepů ze skel a výloh, sundání, stržení, odstranění banerů, polepů a folií ze slevových akcí.

 


TAG


4 x komentováno u “Kdo Vám v Praze strojně vyčistí lité podlahy a koberce

 1. Zamazalová Ludmila napsal:

  Čistíte i špatně přístupné fasády?
  Zamazalová Ludmila

 2. Martin Loukota napsal:

  Skvělá práce. Vyčistili nám celou halu.

 3. Kobr napsal:

  To vypadá velmi dobře. Určitě se na vás obrátíme.

 4. Motyka napsal:

  Už jsme vyzkoušeli a byli jsme naprosto spokojení.
  Doporučujem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *