full screen background image

Mopy, úklidové vozíky – čistota pracoviště

Čistota a pořádek na pracovišti jsou důležitými faktory, které se podílí na výkonnosti zaměstnanců a celkové produktivitě firmy. Právě prostředí totiž významně ovlivňuje vnímání pracovního procesu, pracovní morálku i náladu. Nikdo nechce pracovat na špinavém a neuklizeném místě. Důležitou roli hraje také v oblasti bezpečnosti, hygieny a při otázce prvního dojmu, který si zákazníci či partneři ze své návštěvy utvoří.

S profesionálními úklidovými prostředky vám úklid půjde snadno od ruky a výsledek bude perfektní. Moderní úklidová technika vám totiž práci v mnohém ulehčí, urychlí a zefektivní. Skutečně praktickým pomocníkem jsou mopy, které nahradily hadr omotaný kolem smetáku – vítězí nad ním nejen rychlostí, ale i tím, že díky nim nemusíte ohýbat svá záda. Toto profesionální nářadí na vytírání podlahy dobře saje a sbírá nečistoty, navíc skvěle padne do ruky. Na výběr jsou mopy třásňové pro členitější prostory, micro, kapsové či jazykové, v různých barevných variantách i rozměrech. Praktické jsou i držáky na mopy, které spolu s vhodným ždímačem, umožní pohodlný úklid podlahy bez nutnosti ždímání v ruce. Vaše podlaha se bude blýskat, aniž byste ve vodě smočili byť jen jeden jediný prst!

cleaning-268107_640

Úklidové vozíky jsou určené pro úklid různých typů podlahových povrchů, hodí se pro větší plochy i rozsáhlejší prostory. Liší se konstrukcí i materiálem. Na výběr jsou jednokbelíkové i dvoukbelíkové úklidové vozíky různých objemů pro kompletní úklid. Díky nim máte všechno potřebné pěkně po ruce, každá úklidová pomůcka má své místo. Pořídit k nim můžete i nejrůznější příslušenství jako jsou košíky, držáky, ždímače či podpěry. Šetří čas, vodu i životní prostředí.

Po umytí podlah vodou a účinným čisticím prostředkem, můžete podlahu rozzářit a oživit lešticími přípravky. Sortiment úklidové chemie nabízí širokou škálu kvalitních a účinných prostředků na podlahu, které jí dodají dokonalý lesk, čistotu a vůni. Díky čisté podlaze prokoukne a zkrásní celá místnost.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *