full screen background image

Proč umytá a vyleštěná okna suchým leštěním vydrží déle čistá

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí kvalitní mytí oken a čištění markýz Brno na celém území České a Slovenské republiky a také v Německu a v Rakousku, kde mají pobočky pro zahraniční klientelu.

Mytí oken, výloh a jiných skleněných ploch realizují mnohdy ve výškách a náš tým je důkladně proškolen dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Důkladné mytí oken a výloh provádí tak, že použijí tzv. trik suchého leštění, kdy je použita pouze 100% bavlněná plena bez zbytečných leštidel. Leštidla na sebe navazují prach a nečistoty, které poletují v okolí a tak po čase vyjdou na povrch tahy a kruhy po leštění a okna je třeba znovu mýt a častěji.

Bez použití leštidel těmto tahům předejdeme a tak se okna udrží velmi dlouho lesklá a čistá. Okna myjí čistým rozmývákem a následně vodu s nečistotami setřeme kvalitní gumovou stěrkou a nechají okna před leštěním proschnout. Vše vyleští 100% bavlněnou plenou.

Mytí markýz je prováděno buď společně s mytím oken a nebo jako samostatná zakázka. Markýzy myjí plastové i látkové. U látkové markýzy použijí strojovou metodu, kterou používají také při čištění koberců a jelikož na markýzy působí agresivní městské spady, tak je nutno toto čištění provádět opakovaně a to 2x až 3x po sobě. Nečistoty z markýzy odsají vysoce výkonným vysavačem spolu s vlhkostí. Markýzy je vhodné naimpregnovat a tak zabránit hlubšímu znečištění.

Potěšil jsem svou manželku, pozval jsem firmu na mytí oken k nám domů.

Jsem zaměstnancem brněnské firmy, která sídlí v budově plné kanceláří. Náš ředitel se rozhodl, že dá konečně umýt okna v celé budově. Vybral firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která je proslulá čištěním nejen koberců ale i oken. Tým jmenované firmy musím veřejně pochválit, za bravurní výkon mytí oken ve výškách.

02 Okna 42

Při naší práci jsme je pozorovali z druhé strany okna a mysleli si, jak to vezmou hopem a odbudou leštění. Když jsme se vrátili z obědové pauzy, slunce nás praštilo do obličeje skrze dokonale vyleštěné a čisté okno. I o patro níže už měli všechny skleněné stěny zářivě čisté.

Po dlouhém uvažování jsem si firmu pozval i k sobě domů. Mám dům o dvou patrech a firma jej měla sfouknutý během dopoledne. Nikdy jsem neviděl manželku tak spokojenou. Dvakrát do roka se s okny drhne sama a i přes veškeré její úsilí okna nikdy nebyla naleštěna jako od této zmiňované firmy.

Vřele doporučuji služby mytí oken Brno poskytované společností A SERVIS. Firma mě oslovila taky svou organizací, rezervační systém společnosti je propracovaný a čekání na odpověď od zadání požadavku k realizaci bylo velmi krátké. Firmě jsme poslali pár fotek, ze kterých nám vypracovali přesný cenový návrh. Neměli jsme čas na prohlídku a tak jsme na doporučení poslali pár fotek. V dnešní době, kdy čas je vzácný jsme ocenili operativnost firmy.

 


TAG


4 x komentováno u “Proč umytá a vyleštěná okna suchým leštěním vydrží déle čistá

 1. Berousek napsal:

  Umýváte i kastlová šroubovací okna?

  Berousek

 2. Odra Karmazin napsal:

  Konečně vím, co pořídím ženě! Objednám firmu na mytí oken, aby to nemusela dělat ona 🙂

 3. Ivo Král napsal:

  Už jsme vyzkoušeli u nás ve firmě a jsme naprosto spokojeni. Doporučujeme.

 4. Novák napsal:

  Vy působíte i na Slovensku? To je skvělé.
  Doporučím Vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *