full screen background image

Kniha jízd a GPS sledování auta bez počátečních nákladů

GPS lokátor vozidel, podle kterého je automaticky generovaná kniha jízd, je dnes už poměrně standardním vybavením. Vyplatí se téměř všem firmám, jež provozují nějakou formu autodopravy. Pro některé z nich ovšem mohou být problémem počáteční náklady. Nákup GPS lokátorů totiž není snadný.

Pořízení GPS lokalizace vyjde na tisíce korun, pokud máte velký vozový park, tak i na více. Další investice padne na profesionální montáž v autoservisu. Začínající firmy, jež se snaží ušetřit, kde se dá, pak musí přemýšlet, zda si systém pro GPS sledování auta vůbec mohou dovolit. Tedy dříve musely, dnes už ne.

 

Fleet management jako služba bez prvotních nákladů

Firma 1. REX SERVICES, partner T-Mobile, přichází s novinkou na českém trhu. Přináší GPS sledování auta jako službu, takže vám odpadají prvotní náklady. Prvotní smlouvu podepisujete pouze na 12 měsíců, nezavazujete se na nijak dlouhou dobu. GPS lokátory dostanete, nevyžadují profesionální montáž, takže nemusíte platit za autoservis. Kromě toho na ně máte záruku po celou dobu trvání služby.

 

Historie pohybu vozu až jeden rok zpětně

GPS lokalizace auta vám umožní nejen podívat se, kde se aktuálně vůz nachází, ale také si zobrazit historii pohybu auta až jeden rok zpětně. Data o poloze vozu se odesílají nejméně každých 30 sekund, a to pomocí integrované datové SIM karty REX.

 

Kniha jízd bez zbytečné práce navíc

GPS sledování auta má mnoho využití. Hodí se autopůjčovnám i firmám kvůli přehledu o tom, kde se vůz právě nachází. Ocení ho i soukromé osoby pro případ odcizení vozu, při krádeži policie velmi snadno vypátrá, kam má jet vaše auto hledat.

Pro firemní flotilu je ovšem obrovskou výhodou i automatická kniha jízd vytvářená z GPS údajů. Nemusíte nic tvořit ručně či pomocí dalších programů.

GPS jednotka REXlink EASY se zajišťuje a odjišťuje pomocí aplikace v mobilním telefonu a je vybavena i záložní baterií s výdrží 16 až 30 h. Dokáže detekovat také překročení rychlosti nebo opuštění zóny.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *